Monika Mikešková

Monika Mikešková

Monika Mikešková

Homeopatická konzultantka
 

Telefon: +420 220 610 614

Monika Mikešková má dlouholetou praxi v oboru homeopatie. Po absolvování Střední zdravotnické školy Alšovo nábřeží, obor Farmaceutický asistent, se rozhodla zaměřit na homeopatii v praxi a věnovat se dalšímu vzdělávání, a to nejen prostřednictvím kurzu Homeopatické vzdělávání pro zdravotnické profese I . a II. cyklus, ale také skrz odborné přednášky.

Díky účasti na homeopatických seminářích jako homeopatická podpora pro sportovce, akutní zažívací potíže z pohledu homeopatie, symptomatická léčba chřipky a nachlazení z pohledu homeopatie, stres a homeopatie, homeopatická léčba stresu a úzkosti, gynekologie a menstruační cyklus s homeopatií či například homeopatická podpůrná léčba onkologických onemocnění dokáže nabídnout pacientům individuální přístup a bohaté znalosti.

Mezi další možnosti léčby, které Monika Mikešková využívá, patří fytoterapie, bio-informační medicína, medicinální houby, Schüslerovy soli, Bachovy esence, adaptogeny a aromaterapie.

Pokud vás homeopatie zajímá, neváhejte se u nás na klinice s Monikou potkat.

Ordinační hodiny:
Út: 15:00 – 18:00 hod.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek


    Ano

    Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card