Chirurgie

Menší chirurgické komplikace nemusíte již přehlížet. Často jejich dopad není totiž pouze estetický. Spolehněte se na profesionální péči a efektivní řešení problémů od znamének přes fibromy až po estetické výkony.

Rezervace

Co dokážeme vyřešit?

Obrátit se na nás mohou dospělí pacienti i děti. Mezi nejčastější problémy, které u nás na oddělení řešíme, patří například:

  • menší chirurgické problémy jako znaménka či fibromy
  • odstranění menších lézí chirurgicky nebo laserem
  • prevence stárnutí

Jsme klinika zaměřená jak na prevenci, tak na odstranění i dlouhodobé sledování. Neváhejte se na nás obrátit. Konzultace s lékařem je individuální a komplexní. Naši odborníci vám věnují dostatek času a termín získáte již do několika dní od objednání

Prováděné zákroky

Všechny zákroky jsou prováděny ambulantně, s minimálními estetickými následky a bez nutnosti hospitalizace. Některé zákroky je vhodné kombinovat pro ideální výsledek. Klient má k dispozici pokoj se zázemím pro případný odpočinek po výkonu. Předzákroková i pozákroková péče je u nás velmi důležitá. Nepodceňujeme další sledování efektu výkonu kvůli předcházení návratu daného problému.

Používané metody

Naše chirurgická klinika disponuje nejmodernějším vybavením. K laserovým zákrokům používáme přístroj Fotona, který patří ke špičce na trhu. Mezi jeho plusy jednoznačně patří šetrnost a efektivita. Poznejte jeho schopnosti a náš tým. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Kdo Vám může pomoci?

MUDr. Libor Dvořáček je uznávaný specialista na žilní a cévní chirurgii. MUDr. Dvořáček začínal jako všeobecný chirurg v nemocnici v Opočně a po atestaci se začal naplno věnovat cévní chirurgii v Nemocnici Na Homolce. Během své dosavadní kariéry absolvoval hned několik zahraničních stáží na vyhlášených vaskulárních pracovištích, například v americkém Houstonu a francouzském Štrasburku.


Dále o Vás budou pečovat:

Ceník

Popis výkonu Cena výkonu
Otoplastika 1 ucho 9 000 Kč
Otoplastika obě uši 12 000 Kč
Operace karpálního tunelu (miniinvazivní operace) 11 000 Kč
Operace karpálního tunelu (klasické chirurgické odstranění) 6 000 Kč
Odstranění tukového útvaru do 5 cm 3 000 Kč
Odstranění tukového útvaru nad 5 cm 5 000 Kč
Excize kůže a odstranění drobného kosmetického útvaru – 1 útvar 1 000 Kč
každý další útvar 400 Kč
Reexcize hypo, či hypertrofické jizvy do 2 cm 2 200 Kč
Reexcize hypo, či hypertofické jizvy do 4 cm 4 000 Kč
Reexcize hypo, či hypertofické jizvy do 8 cm 6 500 Kč
Chirurgická úprava jizvy od 2 000 Kč
Kosmetická excize znaménka 1 500 Kč
Histologické vyšetření 1 000 Kč
Odběr krve - základní laborat. vyšetření 800 Kč
Aplikace EMLA krému 300 Kč