Náš tým

Lékařský tým ve Vasmedic je složený vždy z předních profesionálů v jednotlivých oborech. Klademe důraz na celoživotní vzdělávání. Naši lékaři Vám poskytnou profesionální individualizovanou péči. Váš osobní lékař Vás provází od prvního kontaktu a je Vaším konzultantem a průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu.

MUDr. Libor Dvořáček
MUDr. Libor Dvořáček
Cévní chirurg, miniinvazivní chirurg
MUDr. Libor Dvořáček je uznávaný specialista na žilní a cévní chirurgii. MUDr. Dvořáček začínal jako všeobecný chirurg v nemocnici v Opočně a po atestaci se začal naplno věnovat cévní chirurgii v Nemocnici Na Homolce. Během své dosavadní kariéry absolvoval hned několik zahraničních stáží na vyhlášených vaskulárních pracovištích, například v americkém Houstonu a francouzském Štrasburku.
MUDr. Daniel Pilous
MUDr. Daniel Pilous
Cévní chirurg, chirurg
MUDr. Daniel Pilous je zkušený lékař s více než 25letou praxí s atestací z chirurgie I. a II. stupně a z nástavbové atestace z cévní chirurgie.
MUDr. Khaled El Samman
MUDr. Khaled El Samman
Cévní chirurg, endovaskulární specialista
Lékař se zkušenostmi z oddělení cévní chirurgie Nemocnice Na Homolce, i ze stáží z Chirurgické kliniky FN Motol nebo Subkatedry intervenční a vaskulární radiologie v IKEM.
MUDr. Tomáš Briatka
MUDr. Tomáš Briatka
Cévní chirurg, chirurg
MUDr. Tomáš Briatka má dlouholetou praxi v oborech chirurgie a speciální chirurgie. Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, obor Všeobecné lékařství, od roku 2011 působí také na chirurgickém oddělení Oblastní nemocnice Kolín.
MUDr. Pavel Matouš
MUDr. Pavel Matouš
Cévní chirurg, chirurg
MUDr. Pavel Matouš je zkušený chirurg s více než 20 lety praxe. Po vystudování 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy začínal jako všeobecný chirurg v nemocnici ve Slaném, od roku 2002 působí na Oddělení cévní, robotické a endovaskulární chirurgie v Nemocnici Na Homolce.  
MUDr. Eyad Lubbad
MUDr. Eyad Lubbad
Proktolog, chirurg
MUDr. Eyad Lubbad je zkušený proktolog s dlouholetou praxí v diagnostice a léčbě kompletního spektra onemocnění konečníku včetně ošetřování hemeroidů. Vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, po získání atestací v oboru všeobecné chirurgie se kromě ambulantní praxe věnuje zejména laparoskopické i klasické střevní a břišní chirurgii a operacím kýl.
MUDr. František Fornůsek
MUDr. František Fornůsek
Estetický chirurg, oftalmolog
Na naší klinice je vám k dispozici také chirurg MUDr. František Fornůsek, který vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a je specialistou v oboru oftalmologie.
MUDr. Lenka Jelínková
MUDr. Lenka Jelínková
Neurolog
MUDr. Lenka Jelínková je velmi zkušená neuroložka s více než 20 lety praxe. Po vystudování 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy pracovala jako sekundární lékař neurologického oddělení Masarykovy městské nemocnici v Jilemnici. Později působila na neurologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde se stala vedoucím lékařem.
MUDr. Luisa Bärtlová
MUDr. Luisa Bärtlová
Neurolog
Přední neuroložka se zkušenostmi se všemi neurologickými onemocněními, specializuje se na bolesti hlavy. Má dlouholetou praxi z Neurologické kliniky 2. LF UK a FN Motol
MUDr. Klára Weissová
MUDr. Klára Weissová
ORL lékařka
MUDr. Klára Weissová představuje velmi zkušenou ORL specialistku s více než 20 lety praxe v komplexní péči o pacienty s onemocněními v oblasti uší, nosu a krku. Neváhejte si domluvit setkání s Klárou Weissovou přímo u nás na klinice.
MUDr. Jan Štěpánek
MUDr. Jan Štěpánek
ORL lékař a estetický chirurg
MUDr. Jan Štěpánek je zkušeným lékařem ORL a chirurgie hlavy a krku s více než 15 lety praxe. Od promoce na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni působí na oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku v pražské Nemocnici na Homolce.
MUDr. Daria Sedaya
MUDr. Daria Sedaya
Sonografista, radiolog
MUDr. Daria Sedaya je odborníkem v oboru radiologie a zobrazovací metody s více než sedmiletou praxí. Absolvovala obor všeobecného lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde získala titul v roce 2016. Po ukončení studia se ihned připojila k týmu Fakultní nemocnice Motol, kde se specializuje na radiologii.
MUDr. Tarek Rashed
MUDr. Tarek Rashed
Plastický chirurg, estetický chirurg
MUDr. Tarek Rashed vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, patří k uznávaným kapacitám ve svém oboru. Zkušenosti z plastické a estetické chirurgie získal mimo jiné od prof. MUDr. Andreje Sukopa ve FN v Praze na Vinohradech.
MUDr. Miloš Ondruš
MUDr. Miloš Ondruš
Lékař estetické medicíny
MUDr. Miloš Ondruš je lékařem pracujícím v oboru estetické a anti-agingové medicíny od roku 2014. Specializuje se na moderní výkony : aplikaci výplní kyselinou hyaluronovou, botulotoxinu, injekční lipolýzy, niťový lifting. Dále se zaměřuje na hloubkovou hydrataci kůže, omlazení a regeneraci krevní plazmou či mezoterapeutickými koktejly v oblasti obličeje, vlasové části, krku, dekoltu a rukou. Ve své práci se opírá o několikaletou praxi na několika předních českých klinikách.
Dr. Anastasiia Bielashova
Dr. Anastasiia Bielashova
Dermatolog
Zkušená dermatoveneroložka s praxí z melanomové kliniky pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, chirurgického oddělení nemocnice v Kadani, nebo z kožního oddělení chomutovské nemocnice. Má také rozsáhlou praxi s prací s laserovými přístroji.
MUDr. Ondřej Popelka
MUDr. Ondřej Popelka
Ortopedie
Zkušený lékař se specializací na obor oboru Ortopedie a traumatologie končetin. Vítěz Frejkovy ceny z roku 2013.
MUDr. Alena Hrubeš Krajčoviechová, PhD.
MUDr. Alena Hrubeš Krajčoviechová, PhD.
Kardiolog
Špičková kardioložka se zkušenostmi z IKEMu, Centra kardiovaskulární prevence 1. LF UK a FTN, a řady předních klinik. Absolvovala stáže v Kanadě, Skotsku, Francii a dalších zemích. Oceňovaná je i její vědecká práce v oboru kardiologie. Je autorkou a spoluautorkou řady odborných článků v domácích i zahraničních časopisech s impact faktorem. Obdržela ceny za nejlepší publikovanou originální práci v oblasti arteriální hypertenze (Česká společnost pro hypertenzi) v roce 2019 a 2021 a v oblasti aterosklerózy (Česká společnost pro aterosklerózu) v roce 2017.
Mgr. Jan Vlasák
Mgr. Jan Vlasák
Fyzioterapeut
Věnuje se sportovní fyzioterapii, rehabilitaci poúrazových stavů, stejně jako ortopedických, neurologických a vertebrogenních diagnóz. S přehledem zvládá kloubní mobilizace, lymfodrenáže, Dornovu metodu, metodu Mojžíšové. Jako sportovní instruktor také dobře rozumí potřebám sportovců.
MSc. Lívia Aschenbrierová
MSc. Lívia Aschenbrierová
Fyzioterapeut
MSc. Lívia Aschenbrierová vystudovala sportovní fyzioterapii v anglickém Southamptonu a následně magisterský stupeň fyzioterapie na Keele University. Už během studia pracovala jako fyzioterapeutický asistent, přičemž se specializovala na léčbu pohybového aparátu zejména u sportovní, ale i běžné populace. 
MUDr. Jana Vodičková
MUDr. Jana Vodičková
Interní lékařka
MUDr. Jana Vodičková vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po promocích v roce 2002 zahájila svou profesní dráhu ve Fakultní Thomayerově nemocnici, kde se specializovala na septickou chirurgii a hojení ran.
Dana Cooke, MA, MS, Ph.D.
Dana Cooke, MA, MS, Ph.D.
Psycholožka
Dr. Dana Cook je zkušená psycholožka s mezinárodním vzděláním a zkušenostmi. Vystudovala psychologii ve Spojených státech, kde pokračovala ve své kariéře na psychiatrických a psychologických klinikách. Přestože je americkou psycholožkou, hovoří plynně česky, neboť se narodila v Praze.
Monika Mikešková
Monika Mikešková
Homeopatická konzultantka
Monika Mikešková má dlouholetou praxi v oboru homeopatie. Po absolvování Střední zdravotnické školy Alšovo nábřeží, obor Farmaceutický asistent, se rozhodla zaměřit na homeopatii v praxi a věnovat se dalšímu vzdělávání, a to nejen prostřednictvím kurzu Homeopatické vzdělávání pro zdravotnické profese I . a II. cyklus, ale také skrz odborné přednášky.
Mgr. Ema Gregorová
Mgr. Ema Gregorová
Nutriční terapeutka
V rámci nutriční terapie je pro Bc. Emu Gregorovou nejdůležitější individuální přístup, propojení duševního a fyzického zdraví i radost z jídla a všeho s ním spojeného. Ráda pomůže pacientům nalézt ztracenou motivaci v rámci redukčních programů, ráda poradí pacientům s dietním omezením či onemocněním, jak správně nastavit specifické diety. 
Bc. Tereza Brázdilová
Bc. Tereza Brázdilová
Konzultant estetické medicíny
Vystudovala střední zdravotnickou školu v Prostějově, obor praktická sestra. Poté absolvovala akreditovanou Beauty akademie v Praze a získala kvalifikaci v oboru kosmetička. Na klinice Vasmedic se zaměřuje na ošetření problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling a microneedling, provádí také laserovou epilaci.