Náš tým

Lékařský tým ve Vasmedic je složený vždy z předních profesionálů v jednotlivých oborech. Klademe důraz na celoživotní vzdělávání. Naši lékaři Vám poskytnou profesionální individualizovanou péči. Váš osobní lékař Vás provází od prvního kontaktu a je Vaším konzultantem a průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu.

MUDr. Libor Dvořáček
MUDr. Libor Dvořáček
Cévní lékař
MUDr. Libor Dvořáček je uznávaný specialista na žilní a cévní chirurgii. MUDr. Dvořáček začínal jako všeobecný chirurg v nemocnici v Opočně a po atestaci se začal naplno věnovat cévní chirurgii v Nemocnici Na Homolce. Během své dosavadní kariéry absolvoval hned několik zahraničních stáží na vyhlášených vaskulárních pracovištích, například v americkém Houstonu a francouzském Štrasburku.
MUDr. Lenka Jelínková
MUDr. Lenka Jelínková
Neurolog
MUDr. Lenka Jelínková je velmi zkušenou neuroložku s více než 20 lety praxe. Po vystudování 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy pracovala jako sekundární lékař neurologického oddělení Masarykovy městské nemocnici v Jilemnici. Později působila na neurologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde se stala vedoucím lékařem.
MUDr. Klára Weissová
MUDr. Klára Weissová
ORL lékařka
Klára Weissová představuje velmi zkušenou ORL specialistku s více než 20 lety praxe v komplexní péči o pacienty s onemocněními v oblasti uší, nosu a krku. Neváhejte si domluvit setkání s Klárou Weissovou přímo u nás na klinice.
MUDr. Andrea Mocková
MUDr. Andrea Mocková
Lékař estetické medicíny
V rámci dermatologického oddělení VasMedic máte možnost potkat se s MUDr. Andreou Mockovou, která vystudovala všeobecné lékařství na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.  
MUDr. Miloš Ondruš
MUDr. Miloš Ondruš
Lékař estetické medicíny
MUDr. Miloš Ondruš je lékařem pracujícím v oboru estetické a anti-agingové medicíny od roku 2014. Specializuje se na moderní výkony : aplikaci výplní kyselinou hyaluronovou, botulotoxinu, injekční lipolýzy, niťový lifting. Dále se zaměřuje na hloubkovou hydrataci kůže, omlazení a regeneraci krevní plazmou či mezoterapeutickými koktejly v oblasti obličeje, vlasové části, krku, dekoltu a rukou. Ve své práci se opírá o několikaletou praxi na několika předních českých klinikách.
Mgr. Jan Vlasák
Mgr. Jan Vlasák
Fyzioterapeut
Věnuje se sportovní fyzioterapii, rehabilitaci poúrazových stavů, stejně jako ortopedických, neurologických a vertebrogenních diagnóz. S přehledem zvládá kloubní mobilizace, lymfodrenáže, Dornovu metodu, metodu Mojžíšové. Jako sportovní instruktor také dobře rozumí potřebám sportovců.
MUDr. Jan Štěpánek
MUDr. Jan Štěpánek
ORL lékař a estetický chirurg
MUDr. Jan Štěpánek je zkušeným lékařem ORL a chirurgie hlavy a krku s více než 15 lety praxe. Od promoce na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni působí na oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku v pražské Nemocnici na Homolce.
MUDr. Ondřej Popelka
MUDr. Ondřej Popelka
Ortopedie
Zkušený lékař se specializací na obor oboru Ortopedie a traumatologie končetin. Vítěz Frejkovy ceny z roku 2013.
MUDr. Daniel Pilous
MUDr. Daniel Pilous
Chirurgie
MUDr. Daniel Pilous je zkušený lékař s více než 25letou praxí s atestací z chirurgie I. a II. stupně a z nástavbové atestace z cévní chirurgie.
MUDr. Tomáš Briatka
MUDr. Tomáš Briatka
Cévní chirurg
MUDr. Tomáš Briatka má dlouholetou praxi v oborech chirurgie a speciální chirurgie. Vystudoval Lékařskou fakultu Uviverzity Karlovi v Hradci Králové, obor Všeobecné lékařství, od roku 2011 působí také na chirurgickém oddělení Oblastní nemocnice Kolín.
MUDr. Luisa Bärtlová
MUDr. Luisa Bärtlová
Neurolog
Přední neuroložka zaměřená na bolesti hlavy. Své rozsáhle zkušenosti aplikovala například na Neurologické klinice Lékařské fakulty Univerzity Karlovi nebo ve Fakultní nemocnici Motol.
MUDr. Khaled El Samman
MUDr. Khaled El Samman
Cévní chirurg
Lékař se zkušenostmi z oddělení cévní chirurgie Nemocnice Na Homolce, i ze stáží z Chirurgické kliniky FN Motol nebo Subkatedry intervenční a vaskulární radiologie v IKEM.
MUDr. Alena Hrubeš Krajčoviechová, PhD.
MUDr. Alena Hrubeš Krajčoviechová, PhD.
Kardiolog
Špičková kardioložka se zkušenostmi z IKEMu, Centra kardiovaskulární prevence a řady předních klinik. Absolvovala stáže v Kanadě, Skotsku, Francii a dalších zemích. Oceňovaná je i její vědecká práce v oboru kardiologie.
Dr. Anastasiia Bielashova
Dr. Anastasiia Bielashova
Dermatolog
Zkušená dermatoveneroložka s praxí z melanomové kliniky pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, chirurgického oddělení nemocnice v Kadani, nebo z kožního oddělení chomutovské nemocnice. Má také rozsáhlou praxi s prací s laserovými přístroji.
MUDr. František Fornůsek
MUDr. František Fornůsek
Lékař chirurg
Na naší klinice je vám k dispozici také chirurg MUDr. František Fornůsek, který vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a je specialistou v oboru oftalmologie.
Bc. Ema Gregorová
Bc. Ema Gregorová
Nutriční terapeutka
V rámci nutriční terapie je pro mě nejdůležitější individuální přístup, propojení duševního a fyzického zdraví a radost z jídla a všeho s ním spojeného. Ráda pomohu pacientům nalézt ztracenou motivaci v rámci redukčních programů, ráda poradím pacientům s dietním omezením či onemocněním jak správně nastavit specifické diety. Stejně tak dohlédnu na plnohodnotnost stravování pacientů s alternativními stravovacími návyky – vegetariánství, veganství…
Monika Mikešová
Monika Mikešová
Homeopatická konzultantka
Monika Mikešková má dlouholetou praxi v oboru homeopatie. Po absolvování Střední zdravotnické školy Alšovo nábřeží, obor Farmaceutický asistent, se rozhodla zaměřit na homeopatii v praxi a věnovat se dalšímu vzdělávání, a to nejen prostřednictvím kurzu Homeopatické vzdělávání pro zdravotnické profese I . a II. cyklus, ale také skrz odborné přednášky.
Markéta Occansey
 Markéta Occansey
Konzultant estetické medicíny