Preventivní programy

Lépe je nemocem předcházet, než je léčit. S tímto tvrzením jistě budou všichni souhlasit. Nedostatek času, pocit, že jsme zcela zdraví či strach z lékařského prostředí - to jsou obvyklé důvody, proč vyšetření odkládáme na neurčito. Převezměte zodpovědnost za své zdraví a naordinujte si preventivní prohlídku. Vezměte si starost o své zdraví k srdci.

Preventivní vyšetření umí včas odhalit závažná onemocnění. Zahájením léčby můžeme zastavit, případně alespoň zpomalit další rozvoj nemoci, čímž se vyhneme nutnosti hospitalizace či předčasnému úmrtí.

Jak pomůžeme

Díky týmu zkušených, vysoce kvalifikovaných lékařů a modernímu přístrojovému vybavení umíme na klinice Vasmedic včas podchytit například kardiovaskulární choroby, rané fáze onkologických onemocnění či onemocnění jednotlivých orgánů, které na počátku nevykazují žádné příznaky.

Pilíře prevence

Naše preventivní programy jsou nastaveny tak, aby v každé životní situaci a v každém věku důkladně analyzovaly stav a potřeby vašeho těla a navrhly vhodné řešení s cílem předejít zdravotním problémům a vyladit vaši kondici tak, abyste si co nejintenzivněji užívali aktivní život.

Základními pilíři preventivních programu ve Vasmedic jsou:

  • Pokročilá diagnostika
  • Návrh řešení případných zdravotních problémů
  • Doplnění chybějících vitamínů a minerálů
  • Doporučení vhodného stravování
  • Pohyb (ten už je na vás)

Vyberte si z široké nabídky našich balíčků zahrnujících soubory vyšetření, které důkladně zhodnotí váš zdravotní stav. Včasná investice do prevence se rozhodně vyplatí. Starejte se o své zdraví, dokud je čas. Preventivní balíčky mohou být i skvělým dárkem, kterým potěšíte své blízké.

Mám výsledky, co dál?

Výsledky testů si můžete vyzvednout osobně nebo vám je zašleme zabezpečeným e-mailem. Na výsledkovém listu najdete hodnoty jednotlivých ukazatelů a referenční meze.

Pokud výsledky máte, doporučujeme jejich analýzu našim lékařem, který je uvede do kontextu vaší zdravotní situace a navrhne další kroky nebo případné doplňující vyšetření. Rezervujte si (nad rámec ceny samotných testů) "Analýzu a interpretaci laboratorního vyšetření" v oboru Interní medicíny

Balíčky a ceny jednotlivých zákroků

Jsem FIT

Cítíte se dobře a chcete se ujistit, že je vaše tělo skutečně zcela v pořádku? Balíček obsahuje soubor vyšetření, která pouhým odběrem krve zhodnotí všechny základní parametry vašeho zdravotního stavu. Je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií.

Cena balíčku
499 Kč

Jsem sportovec

Jste v kondici a rádi posouváte své limity? Díky tomuto balíčku zjistíte, zda má vaše tělo všechny potřebné látky k tomu, aby váš organismus fyzickou zátěž zvládal. Umí také odhalit skrytou chorobu. Předejdete tak případným úrazům či indispozicím, které by mohl nedostatek některých látek přivodit. Můžete se potom s klidem pustit do zdolávání vyšších met. 

 

Cena balíčku
799 Kč

Jsem žena 30+

Nedávno vám bylo třicet a máte pocit, že na prevenci máte ještě spoustu let čas? Pokud chcete i další desetiletí prožít aktivně, je potřeba myslet na své zdraví už nyní. Toto vyšetření dokáže odhalit skrytou chorobu, případný sklon k cukrovce či zvýšené hladině cholesterolu. Zjistíte, zda máte dostatek minerálů a jestli správně fungují ledviny. Součástí je i změření TSH - hormonu stimulující štítnou žlázu.

Cena balíčku
1 299 Kč

Jsem muž 30+

Nedávno vám bylo třicet a máte pocit, že na prevenci máte ještě spoustu let čas? Pokud chcete i další desetiletí prožít aktivně, je potřeba myslet na své zdraví už nyní. Toto vyšetření dokáže odhalit skrytou chorobu, případný sklon k cukrovce či zvýšené hladině cholesterolu. Zjistíte, zda máte dostatek minerálů a jestli správně fungují ledviny. Součástí je i změření prostatického specifického antigenu PSA.

Cena balíčku
1 299 Kč

Jsem žena 50+

Padesát+ není žádný věk, člověk je obvykle na vrcholu sil a stále plný energie. Přesto doporučujeme absolvovat preventivní prohlídku šitou na míru této věkové kategorii. Balíček obsahuje kromě širokého spektra základních parametrů test okultního krvácení ve stolici. Ukáže také hladinu vitaminu D, který je zásadní pro stavbu kostí a pomáhá proti artróze.

Cena balíčku
1 699 Kč

Jsem muž 50+

Padesát+ není žádný věk, člověk je obvykle na vrcholu sil a stále plný energie. Přesto doporučujeme absolvovat preventivní prohlídku šitou na míru této věkové kategorii. Balíček obsahuje kromě širokého spektra základních parametrů test okultního krvácení ve stolici a koncentraci prostatického specifického antigenu PSA. Ukáže také hladinu vitaminu D, který je zásadní pro stavbu kostí.

Cena balíčku
1 799 Kč

Krevní testy onkomarkerů pro muže

Je všeobecně známo, že včasná indikace rakoviny podstatně zvyšuje šanci na úspěšnou léčbu a umožňuje využití méně invazivních metod. Zásadní roli při včasném záchytu hrají právě onkomarkery. Co si pod nimi představit? 

Cena balíčku
2 899 Kč

Krevní testy onkomarkerů pro ženy

Je všeobecně známo, že včasná indikace rakoviny podstatně zvyšuje šanci na úspěšnou léčbu a umožňuje využití méně invazivních metod. Zásadní roli při včasném záchytu hrají právě onkomarkery. Co si pod nimi představit? 

Cena balíčku
3 129 Kč

Ceník

Popis výkonu Cena výkonu
Vyšetření jater (ALT, AST, GGT, ALP, bilirubin celkový) 199 Kč
Vyšetření ledvin (urea, kreatinin, abumin - ACR, moč chem. + sed.) 399 Kč
Hladina cholesterolu (cholesterol celkový, LDL chol., HDL chol., triacylglyceroly) 399 Kč
Zásoby železa v organismu (Fe, feritin) 399 Kč
Riziko cukrovky (glukóza v plazmě, glykovaný hemoglobin Hba1c) 399 Kč
Základní prevence (KO, glukóza v plazmě, ALT, AST, GGT, cholesterol celkový, triacylglyceroly, kreatinin, moč chemicky + sediment) 399 Kč
PSA (prostatický specifický antigen) 399 Kč
Funkce štítné žlázy (TSH, fT4) 499 Kč