Poradenství a homeopatie

Hledáte odbornou pomoc a homeopatické poradenství? Zakládáme si na celostním přístupu a společně najdeme cestu k vašemu lepšímu zdraví.

Rezervace

Co dokážeme vyřešit?

Na našem oddělení léčíme širokou škálu onemocnění. Pomoc zde naleznou lidé s psychickým onemocněním, kteří hledají podpůrnou léčbu k té klasické a chtějí se dostat k jádru svých problémů.

Dokážeme vyřešit i estetické záležitosti jako jsou fibromy, bradavice, růžovka a vrásky. Dobře víme, že tyto problémy nejsou jen na povrchu, ale mohou ovlivnit i psychiku. Na rozdíl od klasické medicíny pracujeme s oběma aspekty onemocnění.

Prováděné zákroky

Alfou a omegou je u nás získání anamnézy. Abychom byli schopni proniknout až k jádru, je třeba provést detailní rozhovor. Funkční medicína se zaměřuje na celkové zdraví člověka, proto se vám na naší klinice vždy věnujeme komplexně.

Přicházíte-li s kožními problémy, tak je samozřejmostí hloubková diagnostika pleti, na kterou navazuje doporučení dermokosmetiky přesně podle individuálních potřeb.

Používané metody

Na našem oddělení využíváme mnoho různých metod. Homeopatie je jednou z forem alternativní terapie, kdy se nesnažíme nemoc léčit odstraněním příznaků, ale využíváme princip podobnosti. Předpokládáme, že určitá látka může způsobit onemocnění, ale ve správné koncentraci jej může také vyléčit. Homeopatie je vysoce individuální a vždy dostanete léčbu přesně na míru.

Bachovy esence dokážou harmonizovat mysl. Existuje 38 květových esencí, které po namíchání ve správném poměru nastaví rovnováhu emocí a mysli. Bachovy květové esence jsou připraveny vždy na míru.

Léčba tkáňovými solemi dokáže napravit škody napáchané nevhodnou životosprávou, nemocemi, kojením, stárnutím a po úrazech. Soli doplní v těle deficitní minerály a dojde ke zlepšení celkového zdraví.

Těšíme se na vaši návštěvu a uděláme maximum, abyste z Vasmedic odcházeli spokojení. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, případně si rovnou rezervujte termín

Kdo Vám může pomoci?

Monika Mikešková má dlouholetou praxi v oboru homeopatie. Po absolvování Střední zdravotnické školy Alšovo nábřeží, obor Farmaceutický asistent, se rozhodla zaměřit na homeopatii v praxi a věnovat se dalšímu vzdělávání, a to nejen prostřednictvím kurzu Homeopatické vzdělávání pro zdravotnické profese I . a II. cyklus, ale také skrz odborné přednášky.

Ceník

Popis výkonu Cena výkonu
Homeopatická poradna - vstupní konzultace od 1 700 Kč
Odvykání kouření od 1 700 Kč
Snížení nadváhy od 1 700 Kč
Konzultace - alternativní medicína od 1 700 Kč
Bachova květová terapie - vstupní od 1 700 Kč
Homeopatická poradna - pokračující konzultace od 1 000 Kč
Předoperační příprava (Hojení ran, odbourání strachu před zákrokem) od 1 000 Kč
Urychlení regenerace od 1 000 Kč
Bachova květová terapie - pokračovací od 500 Kč