Plastická chirurgie

Máte při pohledu do zrcadla pocit, že už to není, co bývalo dřív? Se známkami stárnutí se nemusíte odevzdaně smířit, plastická chirurgie si s nimi dovede poradit tak, aby výsledek působil přirozeně a vy jste stárli s grácií.

Rezervace

Ve Vasmedic se můžete spolehnout ​​nejen na maximální profesionalitu, ale také na velmi šetrnou operativu a empatický přístup v příjemném prostředí. Dbáme na to, aby výsledek působil přirozeně a vy jste s ním byli spokojení řadu dalších let.

Co dokážeme vyřešit?

Mezi chirurgické výkony, které se těší největšímu zájmu, patří především:

  • Plastická operace horních a dolních očních víček - blefaroplastika
  • Niťový lifting
  • Labioplastika

Prováděné zákroky

Nejčastěji poptávaným zákrokem je jednoznačně plastická operace horních víček. Přebytečná kůže a tuk v oblasti víček totiž zbytečně přidávají roky navíc, způsobují zamračený výraz a v pozdější fázi mají na svědomí i zhoršené vidění. Jedná se o drobný a rychlý chirurgický zákrok se znatelným omlazujícím efektem, který rozzáří vaši tvář. Před operací není nutná konzultace, postačí poslat fotky očí E-mailem.

K omlazení v oblasti očí můžete dále využít Direct Brow Lifting. Funguje tak, že pozvedne obočí a čelo, čímž dojde k redukci nežádoucích vrásek. Lze díky němu také změnit tvar obočí a zmírnit asymetrii v obličeji. Tento zákrok je možné velmi dobře kombinovat s plastikou horních víček a dosáhnout tak maximálního efektu.

Pozitivní změnu v oblasti obličeje si můžete dopřát díky Upper Lip Liftingu. Jde o výkon, při kterém lékař odebere nadbytečnou kůži pod nosem, čímž zajistí přirozené zvětšení rtů a upraví vzdálenost mezi nosními dírkami a rty. Ta se v průběhu stárnutí obvykle prodlužuje, obličej pak vypadá celkově starší. Upper Lip Lifting je alternativou ke zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou. Má mnohem trvalejší efekt a zvětšení je výraznější.

Do popředí zájmu se v oblasti plastické chirurgie stále častěji dostávají intimní oblasti mužů i žen. Jeden ze zákroků tohoto spektra vám nově nabízíme i na naší klinice. Labioplastika rozhodně není módním výstřelkem, ale naopak záležitostí, kterou je třeba brát vážně. Cílem je korekce vnějších genitálií ženy, konkrétně úprava velikosti a tvaru. Obvykle se odstraňuje nadbytečná tkáň, která činí problémy při sportu, při běžném nošení prádla či plavek nebo při sexuálním styku. Důvody ale mohou být samozřejmě i čistě estetické. Možná vás překvapí, že se jedná o nenáročný zákrok, který trvá přibližně 30 minut. Zlepšení pohodlí a kvality života, znovu nabyté sebevědomí a spokojenost s vaším tělem - to jsou benefity, které vám labioplastika přinese.

Všechny uvedené zákroky provádí kvalifikovaný plastický chirurg. Zákroky probíhají ambulantně, v lokálním znecitlivění a bez nutnosti hospitalizace. Ze strany klienta není potřeba žádná zvláštní příprava. Klient má po zákroku k dispozici pokoj se zázemím pro případný odpočinek.

 

Kdo Vám může pomoci?

MUDr. Tarek Rashed vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, patří k uznávaným kapacitám ve svém oboru. Zkušenosti z plastické a estetické chirurgie získal mimo jiné od prof. MUDr. Andreje Sukopa ve FN v Praze na Vinohradech.

Ceník

Popis výkonu Cena výkonu
Vstupní konzultace 1 500 Kč
Plastika horních víček (obě oči) prováděná plastickým chirurgem 18 000 Kč
Plastika dolních víček (obě oči) prováděná plastickým chirurgem 20 000 Kč
Direct brow lifting 20 000 Kč
Upper lip lifting 26 000 Kč
Minifacelift 52 000 Kč
Labioplastika od 20 000 Kč