Plastická chirurgie

Možností, jak lze řešit pokleslá oční víčka, existuje celá řada, nicméně skutečně efektivním řešením je plastika víček. Tu provádíme u nás na klinice v rámci oční chirurgie v lokálním znecitlivění, a navíc bez nutnosti následné hospitalizace. Podívejte se i na další zákroky a podrobnosti.

Rezervace

 

Spolehnout se můžete ​​nejen na maximální profesionalitu, ale také velmi šetrnou operativu a empatický přístup v příjemném prostředí.

Co dokážeme vyřešit?

Obrátit se na nás mohou jak dospělí pacienti, tak děti. Mezi problémy, které řešíme, patří především:

  • Operace horních očních víček
  • Operace dolních očních víček
  • Výkony pro různé výrůstky a zrna v oblasti očí

Trápí-li vás jeden z výše uvedených bodů, je Vasmedic správnou adresou pro řešení vašich komplikací. Navštívit nás můžete klidně bez doporučení.

Prováděné zákroky

Mezi jeden z nejčastěji poptávaných zákroků patří co nejšetrnější operace víček. Plastika probíhá v lokálním znecitlivění a navíc bez nutnosti následné hospitalizace. Ze strany pacienta není potřebná žádná zvláštní příprava. Po výkonu je možné prakticky ihned odejít.

U všech ambulantních zákroků pacienti spadají do tzv. dispenzární péče a v určitých intervalech se dostavují na kontrolu.

Používané metody

Na našem oddělení se zároveň nachází nejmodernější dostupné vybavení. Chirurg vám představí postup, přičemž v případě plastiky víček je běžnou metodou operace pomocí

Kdo Vám může pomoci?

MUDr. František Fornůsek

Na naší klinice je vám k dispozici také chirurg MUDr. František Fornůsek, který vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a je specialistou v oboru oftalmologie.


Dále o Vás budou pečovat:

Ceník

Popis výkonu Cena výkonu
Vstupní konzultace 1 000 Kč
Odstranění xantelasma jedno víčko 1 500 Kč
Odstranění xantelasma obě víčka 2 000 Kč
Odstranění ječného zrna 2 500 Kč
Plastika horních víček (obě oči) 14 000 Kč
Plastika dolních víček (obě oči) 16 000 Kč
Kosmetické korekce ušní dírky v jednom lalůčku 2 000 Kč