MUDr. Libor Dvořáček

MUDr. Libor Dvořáček je uznávaný specialista na žilní a cévní chirurgii. MUDr. Dvořáček začínal jako všeobecný chirurg v nemocnici v Opočně a po atestaci se začal naplno věnovat cévní chirurgii v Nemocnici Na Homolce. Během své dosavadní kariéry absolvoval hned několik zahraničních stáží na vyhlášených vaskulárních pracovištích, například v americkém Houstonu a francouzském Štrasburku.

Kromě cévní chirurgie se MUDr. Dvořáček věnuje také estetické a miniinvazivní chirurgii na estetických klinikách. V rámci získání nadstandardních znalostí estetické medicíny absolvoval stáž v plastické a estetické chirurgii se zaměřením na miniinvazivní liposukce v ABS Institute, sídlícím v americkém Denveru.

Mezi doktorskou výbavu MUDr. Dvořáčka patří také zkušenosti v urgentní medicíně. Pracoval na LZSS Královéhradeckého kraje a v současné době působí také jako jako lékař Horské Služby Orlické Hory.

MUDr. Dvořáček je členem ČLS chirurgické, angiologické, robotické a kardiovaskulární společnosti. Aktivně se věnuje skialpinismu a judu.

MUDr. Libor Dvořáček může být právě váš osobní lékař!