MUDr. Daria Sedaya

MUDr. Daria Sedaya je odborníkem v oboru radiologie a zobrazovací metody s více než sedmiletou praxí. Absolvovala obor všeobecného lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde získala titul v roce 2016. Po ukončení studia se ihned připojila k týmu Fakultní nemocnice Motol, kde se specializuje na radiologii.

MUDr. Daria Sedaya poskytuje komplexní péči v oblasti ultrazvukové diagnostiky a nabízí široké spektrum vyšetření pro své pacienty. 

Kromě toho se specializuje na pediatrickou radiologii a pohybový systém. Ráda používá ultrazvuk (sonografii) pro jeho bezpečnost a jako formu rychlé a bezbolestné diagnostiky. Je lektorkou kurzů zaměřených na zobrazování pohybového ústroji a také pracuje v Krajské nemocnici, kde se věnuje zejména akutní medicíně.

MUDr. Daria Sedaya je aktivní členkou České radiologické společnosti, pravidelně se účastní vzdělávacích kurzů a podporuje odborný rozvoj své profese. Ovládá češtinu, angličtinu a ruštinu, což ji umožňuje efektivně komunikovat s pacienty a kolegy z různých koutů světa.