Libor Dvořáček

VasMedic zilni a cevni oddeleni

MUDr. Libor Dvořáček

Cévní lékař
 

Telefon: +420 220 610 614

MUDr. Libor Dvořáček je uznávaný specialista na žilní a cévní chirurgii. MUDr. Dvořáček začínal jako všeobecný chirurg v nemocnici v Opočně a po atestaci se začal naplno věnovat cévní chirurgii v Nemocnici Na Homolce. Během své dosavadní kariéry absolvoval hned několik zahraničních stáží na vyhlášených vaskulárních pracovištích, například v americkém Houstonu a francouzském Štrasburku.

Kromě cévní chirurgie se MUDr. Dvořáček věnuje také estetické a miniinvazivní chirurgii na estetických klinikách. V rámci získání nadstandardních znalostí estetické medicíny absolvoval stáž v plastické a estetické chirurgii se zaměřením na miniinvazivní liposukce v ABS Institute, sídlícím v americkém Denveru.

Mezi doktorskou výbavu MUDr. Dvořáčka patří také zkušenosti v urgentní medicíně. Pracoval na LZSS Královéhradeckého kraje a v současné době působí jako lékař Horské Služby Orlické Hory.

MUDr. Dvořáček je členem ČLS chirurgické, angiologické, robotické a kardiovaskulární společnosti.

MUDr. Libor Dvořáček může být právě váš osobní lékař!

Ordinační hodiny:
Po: 8:30 – 13:00 hod.
Út: 8:30 – 17:00 hod.
St: 8:30 – 17:00 hod.
Čt: 8:30 – 15:30 hod.
Pá: 8:30 – 17:00 hod.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card