František Fornůsek

František Fornůsek
MUDr. Frantisek Fornůsek VasMedic

MUDr. František Fornůsek

Lékař chirurg
 

Telefon: +420 220 610 614

Na naší klinice je vám k dispozici také chirurg MUDr. František Fornůsek, který vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a je specialistou v oboru oftalmologie.

V rámci své praxe působil na očních a chirurgických odděleních několika nemocnic, ale také na očních klinikách a ambulancích.

Mezi jeho pracovní zkušenosti se také řadí působení v roli lékaře pro sportovní týmy včetně České fotbalové reprezentace, HC Slavia Praha nebo FC Bohemians.

Pokud vyhledáváte skutečné odborníky jako je MUDr. František Fornůsek, objednejte se na bezplatnou konzultaci a objevte výhody multioborové zdravotní kliniky VasMedic.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card