Andrea Mocková

Dermatologie VasMedic

MUDr. Andrea Mocková

Lékař estetické medicíny
 

Telefon: +420 220 610 614

V rámci dermatologického oddělení VasMedic máte možnost potkat se s MUDr. Andreou Mockovou, která vystudovala všeobecné lékařství na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

MUDr. Andrea Mocková získala praxi během zaměstnání v medicínském centru a na kožním oddělení nemocnice v Českých Budějovicích.

Působila nejen na lůžkovém oddělení, ale také v ordinaci dermatologie, venerologie a fototerapie. Je držitelkou certifikátu aplikace výplňových materiálů a botulinumtoxinu v oblasti hlavy a krku.

Navštivte MUDr. Andreu Mockovou přímo na naší klinice a neváhejte s ní konzultovat své dermatologické potíže. Objednejte se na bezplatnou konzultaci a objevte skutečně individuální přístup.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card