Dermatologie

Pokožka je to, co chrání náš organismus před vnějšími vlivy. Její zdraví tak není důležité jen z estetického hlediska, ale je má velký vliv i na náš zdravotní stav. Pokud cítíte problém nebo jakýkoliv nezvyklý jev, neváhejte a objednejte se k nám na vyšetření!

Rezervace

Co dokážeme vyřešit?

Máte dermatologické problémy? U nás se můžete spolehnout na profesionální péči a efektivní řešení všech dermatologických problémů od akné, ekzémů až po kontrolu kožních znamének.

Obrátit se na nás mohou dospělí pacienti i děti. Mezi nejčastější dermatologické problémy, které u nás na oddělení řešíme, patří například:

 

Používané metody

Naše dermatologické oddělení nabízí nejmodernější zákroky a přístroje z oblasti dermatologie. K laserovým zákrokům používáme nejmodernější přístroj Fotona, který se řadí k jedničkám na trhu. Předností laseru je jeho síla, bezpečnost a multifunkčnost. Vasmedic je moderní zařízení a vy máte možnost se o tom přesvědčit na vlastní kůži. V tomto případě nejen obrazně, ale doslova.

Naše dermatologická ordinace se zaměřuje jak na preventivní zákroky, tak na řešení dlouhodobých zdravotních problémů. Pokud potřebujete řešit spíše problém estetického rázu, doporučujeme se obrátit na naše oddělení estetické medicíny.

 

Kdo Vám může pomoci?

Zkušená dermatoveneroložka s praxí z melanomové kliniky pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, chirurgického oddělení nemocnice v Kadani, nebo z kožního oddělení chomutovské nemocnice. Má také rozsáhlou praxi s prací s laserovými přístroji.


Dále o Vás budou pečovat:

MUDr. Andrea Mocková
MUDr. Andrea Mocková

Ceník

Popis výkonu Cena výkonu
Dermatologická konzultace 1 000 Kč
Komplexní vyšetření dermatologem + dermatoskopem 1 500 Kč
Laserové odstranění plochých veruk lokalita do 5 ks 800 Kč
Laserové odstranění plochých veruk lokalita do 10 ks 1 000 Kč
Laserové odstranění plochých veruk lokalita do 15 ks 1 500 Kč
Laserové odstranění papilomů do 15 ks 800 Kč
Laserové odstranění papilomů do 30 ks 1 500 Kč
Laserové odstranění plísně nehtů: 1 nehet 800 Kč
Laserové odstranění plísně nehtů: Každý další nehet 500 Kč
Kosmetická excize znaménka - do 2 znamének 1 200 Kč
Každé další znaménko 400 Kč
Každý další útvar 400 Kč
Histologické vyšetření 1 000 Kč