Žilní a cévní chirurgie

motiv-17
zakroky-zilni-a-cevni-chirurgie-1

Kdo Vám může pomoci?

Oddělení vede MUDr. Libor Dvořáček, uznávaný specialista na žilní a cévní chirurgii. MUDr. Dvořáček začínal jako všeobecný chirurg v nemocnici v Opočně a po atestaci se začal naplno věnovat cévní chirurgii v Nemocnici Na Homolce. Během své dosavadní kariéry absolvoval hned několik zahraničních stáží na vyhlášených vaskulárních pracovištích, například v americkém Houstonu a francouzském Štrasburku.

Kromě cévní chirurgie se MUDr. Dvořáček věnuje také estetické a miniinvazivní chirurgii na estetických klinikách. V rámci získání nadstandardních znalostí estetické medicíny absolvoval stáž v plastické a estetické chirurgii se zaměřením na miniinvazivní liposukce v ABS Institute, sídlícím v americkém Denveru.

Mezi doktorskou výbavu MUDr. Dvořáčka patří také zkušenosti v urgentní medicíně. Pracoval na LZSS Královéhradeckého kraje a v současné době působí jako lékař Horské Služby Orlické Hory.

MUDr. Dvořáček je členem ČLS chirurgické, angiologické, robotické a kardiovaskulární společnosti.

Jak vidíte, ve VasMedic jste vždy v dobrých rukou.

VasMedic recepce

Co dokážeme vyřešit?

Trápí vás křečové žíly či jiná onemocnění cévního systému? Naše oddělení se postará o to, aby vaše zdravotní potíže zmizely včetně případných kosmetických následků.

Na naše oddělení můžete přijít se širokou škálou onemocnění cévního systému, a to jak žil, tak tepen. Zejména se zaměřujeme na cévní problémy dolních končetin. Nejčastěji k nám přichází pacienti s varixy (křečovými žílami). Nebojíme se ani reoperací.

Dokážeme kosmeticky odstranit varixy nové i recidivující. Rozvíjíme nové šetrné metody i pro pacienty, u kterých již další operace byla někde zamítnuta, nebo nechtějí podstoupit operace v celkové anestezii s hospitalizací několik dní v nemocnici.

Hlavní přednost našeho oddělení spočívá ve schopnosti odstranit varixy bez nutnosti celkové anestezie, bez hospitalizace a s dobrým estetickým výsledkem. Po našich zákrocích je nutná pouze velmi krátká doba rekonvalescence.

VasMedic zilni a cevni oddeleni

Prováděné zákroky

Zvládáme operace varixů dolních končetin v celé škále od klasického chirurgického zákroku až po maximálně šetrné a miniinvazivní metody. V rámci minimálně invazivních metod nabízíme odstraňování menších varixů a tzv. metliček bez nutnosti chirurgického zásahu pomocí sklerotizace či laseru. Všechny metody se vzájemně doplňují a navazují na sebe tak, abychom v co nejkratším časovém období byli schopni odstranit všechny úrovně varikózního postižení s co nejlepším estetickým výsledkem.

Používané metody

Při odstraňování varixů nejčastěji používáme metodu Clarivein, pro kterou není nutná žádná anestezie. Abychom dosáhli maximálně úspěšného estetického výsledku, doplňujeme metodu Clarivein ještě flebektomií, což je přímé odstranění reliéfních varixů z drobných vpichů v lokální anestezii.
Kromě metody Clarivein naše oddělení používá také radiofrekvenční či laserové nástroje a všechny hlavní způsoby odstraňování křečových žil.

Těšíme se na vaši návštěvu a uděláme maximum, abyste z VasMedic odcházeli spokojení. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, případně si rovnou rezervujte termín návštěvy.

Ceník

Nejčastější dotazy

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card