Klára Weissová

Klára Weissová

MUDr. Klára Weissová

ORL lékařka
 

Telefon: +420 220 610 614

Klára Weissová představuje velmi zkušenou ORL specialistku s více než 20 lety praxe v komplexní péči o pacienty s onemocněními v oblasti uší, nosu a krku. Po vystudování 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy začínala na ORL oddělení Fakultní nemocnice Bulovka, kde pracovala 8 let. Během těch získala nejen atestaci v oboru ORL I. st., ale zároveň také licenci pro výkon soukromé praxe v oboru ORL.

Od roku 2011 poskytuje vyšetření a péči v rámci ORL ambulancí. Díky tomu má velmi bohaté zkušenosti s různými typy zdravotních obtíží. Preferuje individuální přístup a moderní metody založené na neustálém vzdělávání se o nových poznatcích z oblasti ORL.

Na konci roku 2018 získala Klára Weissová diplom celoživotního vzdělávání lékařů.

Neváhejte si domluvit setkání s Klárou Weissovou přímo u nás na klinice.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card