Reoperace křečových žil: Opravíme, co se jinde nepovedlo

1920x600_shutterstock_1646845840

Nepovedla se operace křečových žil k vaší plné spokojenosti? Odmítli vám jinde žíly znovu operovat? Nemusíte se se současným stavem spokojit. Naše klinika je kvalitou operací varixů vyhlášená a nebojíme se ani reoperací!

  • Věříme schopnostem a pečlivosti našich lékařů natolik, že nabízíme reoperace žil i v případech, které jiní odmítli
  • Předejděte zhoršení problémů, objednejte se k nám na úvodní reoperační konzultaci zdarma

Křečové žíly jsou častým problémem postihujícím mnoho lidí po celém světě. Pro ty, kteří se s tímto problémem potýkají, může být operace často nevyhnutelným řešením. Nicméně i přes pokroky v oblasti chirurgie křečových žil se občas stane, že operace nevyjde tak, jak bychom si představovali. Někdy se může jednat o komplikace spojené se samotným zákrokem, jindy je na vině nevhodný způsob operace. Dále se může jednat o špatnou techniku provedení operace, nedostatečné odstranění poškozených žil, neúplné zablokování varixů nebo podcenění rekonvalescence (včetně nošení kompresního oblečení). Ne všechny kliniky mají potřebné vybavení a dostatek zkušeností pro moderní miniinvazivní operace.

Pro pacienty, u kterých operace nevyšla, je důležité si uvědomit, že existují moderní metody, které mohou napravit výsledky starších operací. Jednou z těchto metod je endovaskulární laserová terapie (EVLA), která se stala populární alternativou k tradičnímu chirurgickému odstranění křečových žil. EVLA využívá vysokého výkonu laseru k uzavření poškozených žil. Tato technika je méně invazivní než tradiční chirurgické zákroky, což znamená menší pooperační bolest a rychlejší obnovu pacienta. Mezi další způsoby operací patří sklerotizace, VenaSeal nebo ClariVein. Více o těchto metodách prováděných na naší klinice se dozvíte zde.

Pro pacienty, kteří podstoupili neúspěšnou operaci křečových žil, je zásadní kvalitní konzultace s cévním chirurgem, který se specializuje na žilní problémy.  Vaše nohy si zaslouží pouze nejlepší přístup.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek


    Ano

    Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card