Redcord ve fyzioterapii – poznejte jeho schopnosti

VasMedic Fyzioterapie

Nejdokonalejší závěsný systém současné doby určený pro fyzioterapii a trénink? Právě to je Redcord, který na vás čeká na oddělení fyzioterapie VasMedic. Pojďme si tento unikátní systém přiblížit včetně jeho výhod v rámci zdravotní péče.

Co je to Redcord?

Ve zkratce představuje Redcord terapeutický přístroj pro fyzioterapii, který má podobu sestavy rámů, popruhů a lan. Celý závěsný systém prochází již dlouhé roky vývojem a samotná konstrukce vznikla v Norsku již na počátku devadesátých let minulého století.

Ve VasMedic se potkáte s nejnovější verzí závěsného aparátu Redcord. Ten po celém světě používají nejen lékaři a fyzioterapeuti, ale také trenéři a profesionální sportovci.

Redcord přístroj je vhodný pro drtivou většinu pacientů bez ohledu na jejich věk či úroveň schopností. I vy nyní máte příležitost zbavit se chronických bolestí a dosáhnout skvělých výsledků s použitím vlastní váhy.

Aktivace svalových partií

Nyní se možná ptáte, proč je Redcord tak unikátní? Odpověď je jednoduchá. Terapie se zaměřuje na bezbolestnou aktivaci a přirozenou integraci problémových míst. Nezáleží na tom, zdali vás dlouhodobě bolí nějaká svalová partie, nebo jste byli pouze po delší dobu neaktivní po zranění nebo operaci.

Prostřednictvím Redcordu je možné docílit aktivace, kterou lze dále umocnit zvyšováním lability a vibracemi. To vše s cílem pacientovi opět umožnit volný, bezbolestný a plný pohyb zcela bez komplikací.

Pro plnohodnotnou terapii je předpokladem pochopitelně přítomnost odborníka, který zná jak Redcord, tak metody pro něj určené.

Jak využíváme Redcord ve VasMedic?

Na naší klinice využíváme Redcord ve fyzioterapii následovně:

 • Diagnostikujeme poruchy pohybového aparátu
 • Aktivujeme svalové partie a snižujeme v nich bolest
 • Léčíme neuromuskulární onemocnění
 • Zajišťujeme předoperační a pooperační fyzioterapeutickou péči
 • Individuální terapie pro sportovce
 • Srovnání svalových disbalancí a z nich plynoucích komplikací
 • Prevence zranění

Objevte výhody Redcordu

Ve VasMedic vám rádi vysvětlíme a v praxi předvedeme všechny výhody aparátu Redcord. Objednejte se na bezplatnou konzultaci ještě dnes. Zakládáme si na aktivní spolupráci a vyslyšení vašich individuálních potřeb. I díky tomu vás dokážeme velmi přesně vyšetřit a následnou terapii nastavit tak, aby se soustředila na skutečně problémová a slabá místa.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek


  Ano

  Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card