Laserová epilace – účinná metoda odstraňování chloupků

1920x600_shutterstock_1815859577

Každý, kdo se již někdy snažil odstranit nechtěné chloupky na těle, ví, že tradiční metody jako holení, voskování nebo depilace krémy mohou být bolestivé a neúčinné. Proto stále více lidí volí moderní a účinnou metodu – laserovou epilaci.

Laserová epilace je neinvazivní zákrok, který využívá energii laserových paprsků k zničení kořínků chloupků. Laserové paprsky pronikají hluboko do pokožky, kde jsou absorbovány pigmentem v chloupku, což vede k jejich zničení. Po několika sezeních se tak zmenší počet chloupků na těle a ty, které zůstanou, jsou jemnější a méně viditelné.

Výhody laserové epilace

Jednou z hlavních výhod laserové epilace je její účinnost. Oproti tradičním metodám, které pouze odstraňují chloupky na povrchu pokožky, laserová epilace zničí kořínek chloupku a zabrání jeho dalšímu růstu. To znamená, že většina lidí, kteří podstoupí tento zákrok, se může těšit na dlouhodobě hladkou a hebkou pokožku.

Další výhodou laserové epilace je, že je to velmi rychlý zákrok. Většina sezení trvá jen několik minut, což znamená, že pacienti mohou být v klinice rychle a snadno. Kromě toho je tato metoda neinvazivní a nezpůsobuje žádnou bolest. Zákrok může být mírně nepříjemný, ale většina lidí popisuje to jako pocit mírného pálení nebo mravenčení.

Jak probíhá laserová epilace

Laserová epilace obvykle probíhá v několika sezeních, které jsou rozloženy v pravidelných intervalech. Po každém sezení se počet chloupků na těle snižuje a ty, které zůstanou, jsou mnohem jemnější a méně viditelné.

Před zahájením zákroku je nutné se poradit s odborníkem, který vám poskytne podrobné informace o tom, jak probíhá zákrok, jak se na něj připravit a co očekává po zákroku. Je důležité si uvědomit, že ne každý typ pokožky nebo typ chloupků je vhodný pro laserovou epilaci, protože různé typy pleti a chloupků mohou reagovat na laserové paprsky odlišně. Proto je důležité provést předepisované testy, aby bylo zajištěno, že pacient je vhodný pro tento zákrok.

Po zákroku je důležité chránit ošetřenou oblast před sluncem, aby se minimalizovalo riziko pigmentových změn na kůži. Většina pacientů může pokračovat v každodenních aktivitách bez omezení a mohou se těšit na výsledky již po prvním sezení.

Závěr

Laserová epilace je moderní a účinná metoda, která může pomoci všem, kteří chtějí odstranit nechtěné chloupky na těle. Tato metoda je velmi rychlá, nezpůsobuje bolest a je neinvazivní. Výsledky jsou viditelné již po prvním sezení a po několika sezeních se počet chloupků na těle snižuje. Ve Vasmedic používám v současnosti nejúčinnější medicínský laser Fotona 4D, který je zárukou perfektního výsledku i komfortu během něho. Pokud se rozhodnete pro laserovou epilaci, nezapomeňte se poradit s našim odborníkem, který navrhne nejvhodnější postup.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek


    Ano

    Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card