Oční chirurgie

VasMedic Oční chirurgie
VasMedic MUDr. František Fornůsek

Základní informace

Možností, jak lze řešit pokleslá oční víčka, existuje celá řada, nicméně skutečně efektivním řešením je plastika víček. Tu provádíme u nás na klinice v rámci oční chirurgie v lokálním znecitlivění, a navíc bez nutnosti následné hospitalizace. Podívejte se i na další zákroky a podrobnosti.

Kdo vám pomůže?

Na oddělení oční chirurgie se u nás potkáte s odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Důkazem je chirurg MUDr. František Fornůsek, který vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a je specialistou v oboru oftalmologie neboli očního lékařství.

MUDr. František Fornůsek má za sebou působení na očních a chirurgických odděleních několika nemocnic, očních klinikách a ambulancích.

Spolehnout se můžete ​​nejen na maximální profesionalitu, ale také velmi šetrnou operativu a empatický přístup v příjemném prostředí.

VasMedic Oční chirurgie

Co dokážeme vyřešit?

Obrátit se na nás mohou jak dospělí pacienti, tak děti. Mezi problémy, které řešíme, patří především:

  • operace horních očních víček
  • operace dolních očních víček
  • výkony pro různé výrůstky a zrna v oblasti očí

Trápí-li vás jeden z výše uvedených bodů, je VasMedic správnou adresou pro řešení vašich komplikací. Navštívit nás můžete klidně bez doporučení.

VasMedic Oční chirurgie

Prováděné zákroky

Mezi jeden z nejčastěji poptávaných zákroků patří co nejšetrnější operace víček. Plastika probíhá v lokálním znecitlivění a navíc bez nutnosti následné hospitalizace. Ze strany pacienta není potřebná žádná zvláštní příprava. Po výkonu je možné prakticky ihned odejít.

U všech ambulantních zákroků pacienti spadají do tzv. dispenzární péče a v určitých intervalech se dostavují na kontrolu.

Používané metody

Na našem oddělení se zároveň nachází nejmodernější dostupné vybavení. Chirurg vám představí postup, přičemž v případě plastiky víček je běžnou metodou operace pomocí skalpelu.

Ceník

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek


    Ano

    Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card