Daniel Pilous

Daniel Pilous

MUDr. Daniel Pilous

Chirurgie
 

Telefon: +420 220 610 614

Email: recepce@vasmedic.cz

MUDr. Daniel Pilous je zkušený lékař s více než 25letou praxí s atestací z chirurgie I. a II. stupně a z nástavbové atestace z cévní chirurgie. Po vystudování 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v roce 1995 začínal jako všeobecný chirurg v nemocnici v Nymburce, poté pracoval 4 roky na Chirurgické klinice 2.LF a FN Motol a 8 let na Chirurgickém oddělení Oblastní nemocnice Kladno. Od roku 2008 působí na Oddělení cévní chirurgie Nemocnice Na Homolce.

MUDr. Daniel Pilous je držitelem licence pro výkon vedoucího lékaře a primáře ve zdravotnických zařízení v oboru chirurgie, licence pro výkon samostatné práce, pro výkon odborného zástupce, pro poskytování poradenských služeb v oboru chirurgie.

MUDr. Daniel Pilous je členem Společnosti kardiovaskulární chirurgie, Angiologické společnosti a Společnosti všeobecného lékařství JEP.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek


    Ano

    Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card