Laser epilation

Laserová epilace je moderní a účinná metoda odstraňování chloupků. Každý, kdo se již někdy snažil odstranit nechtěné chloupky na těle, ví, že tradiční metody jako holení, voskování nebo depilace krémy mohou být bolestivé a neúčinné. Proto stále více lidí volí moderní a účinnou metodu – laserovou epilaci.

Reservation

Laserová epilace je neinvazivní zákrok, který využívá energii laserových paprsků k zničení kořínků chloupků. Laserové paprsky pronikají hluboko do pokožky, kde jsou absorbovány pigmentem v cibulce chloupku, což vede k jeho zničení.

Výhody laserové epilace

Jednou z hlavních výhod laserové epilace je její účinnost. Oproti tradičním metodám, které pouze odstraňují chloupky na povrchu pokožky, laserová epilace zničí kořínek chloupku a zabrání jeho dalšímu růstu. To znamená, že většina lidí, kteří podstoupí tento zákrok, se může těšit na dlouhodobě hladkou a hebkou pokožku.

Další výhodou laserové epilace je, že je to velmi rychlý zákrok. Většina sezení trvá jen několik minut, což znamená, že pacienti mohou být v klinice rychle a snadno. Kromě toho je tato metoda neinvazivní a nezpůsobuje žádnou bolest. Zákrok může být mírně nepříjemný, ale většina lidí popisuje to jako pocit mírného pálení nebo mravenčení.

Jak probíhá laserová epilace

Laserová epilace obvykle probíhá v několika sezeních, které jsou rozloženy v pravidelných intervalech. Po každém sezení se počet chloupků na těle snižuje a ty, které zůstanou, jsou mnohem jemnější a méně viditelné. Používáme v současnosti nejúčinnější medicínský laser Fotona 4D, který je zárukou perfektního výsledku a vaší spokojenosti. Výhodou je možnost provádět zákrok po celý rok, včetně léta.

Pricelist

Description Price
Laser - epilation: Brazilian (bikini-line + intimate area) CZK 4 000
Laser - epilation: Armpits CZK 2 500
Laser - epilation: Upper limbs CZK 7 500
Laser - epilation: Lower limbs CZK 10 000
Laser - epilation: Underbelly CZK 1 200
Laser - epilation: Forearms CZK 3 700
Laser - epilation: Chin CZK 1 500
Laser - epilation: Under chin CZK 2 000
Laser - epilation: Chest CZK 7 200
Laser - epilation: Back CZK 9 500
Laser – epilation: Beard area CZK 3 100
Laser - epilation : Upper lip CZK 800
Laser - epilation: Thighs CZK 5 700
Laser - epilation: Calves CZK 5 700
Laser - epilace - bikini-line CZK 3 000

You might be interested