Laserová epilace

Laserová epilace je moderní a účinná metoda odstraňování chloupků. Každý, kdo se již někdy snažil odstranit nechtěné chloupky na těle, ví, že tradiční metody jako holení, voskování nebo depilace krémy mohou být bolestivé a neúčinné. Proto stále více lidí volí moderní a účinnou metodu – laserovou epilaci.

Rezervace

Laserová epilace je neinvazivní zákrok, který využívá energii laserových paprsků k zničení kořínků chloupků. Laserové paprsky pronikají hluboko do pokožky, kde jsou absorbovány pigmentem v cibulce chloupku, což vede k jeho zničení.

Výhody laserové epilace

Jednou z hlavních výhod laserové epilace je její účinnost. Oproti tradičním metodám, které pouze odstraňují chloupky na povrchu pokožky, laserová epilace zničí kořínek chloupku a zabrání jeho dalšímu růstu. To znamená, že většina lidí, kteří podstoupí tento zákrok, se může těšit na dlouhodobě hladkou a hebkou pokožku.

Další výhodou laserové epilace je, že je to velmi rychlý zákrok. Většina sezení trvá jen několik minut, což znamená, že pacienti mohou být v klinice rychle a snadno. Kromě toho je tato metoda neinvazivní a nezpůsobuje žádnou bolest. Zákrok může být mírně nepříjemný, ale většina lidí popisuje to jako pocit mírného pálení nebo mravenčení.

Jak probíhá laserová epilace

Laserová epilace obvykle probíhá v několika sezeních, které jsou rozloženy v pravidelných intervalech. Po každém sezení se počet chloupků na těle snižuje a ty, které zůstanou, jsou mnohem jemnější a méně viditelné. Používáme v současnosti nejúčinnější medicínský laser Fotona 4D, který je zárukou perfektního výsledku a vaší spokojenosti. Výhodou je možnost provádět zákrok po celý rok, včetně léta.

(Cena je za jedno ošetření, možno využít zvýhodněný balíček 3+1)

Ceník

Popis výkonu Cena výkonu
Laser - epilace - horní ret 800 Kč
Laser - epilace - stehna 5 700 Kč
Laser - epilace - lýtka 5 700 Kč
Laser - epilace - bikini-line 3 000 Kč
Laser - epilace - Brazilská (bikini-line + intimní partie) 4 000 Kč
Laser - epilace - podpaží 2 500 Kč
Laser - epilace - horní končetiny celé 7 500 Kč
Laser - epilace - dolní končetiny celé 10 000 Kč
Laser - epilace - podbřišek 1 200 Kč
Laser - epilace - předloktí 3 700 Kč
Laser - epilace - brada 1 500 Kč
Laser - epilace - podbradek 2 000 Kč
Laser - epilace - hrudník 7 200 Kč
Laser - epilace - záda 9 500 Kč
Laser – epilace – oblast vousů 3 100 Kč