Лазерна епіляція

Laserová epilace je moderní a účinná metoda odstraňování chloupků. Každý, kdo se již někdy snažil odstranit nechtěné chloupky na těle, ví, že tradiční metody jako holení, voskování nebo depilace krémy mohou být bolestivé a neúčinné. Proto stále více lidí volí moderní a účinnou metodu – laserovou epilaci.

Бронювання

Laserová epilace je neinvazivní zákrok, který využívá energii laserových paprsků k zničení kořínků chloupků. Laserové paprsky pronikají hluboko do pokožky, kde jsou absorbovány pigmentem v cibulce chloupku, což vede k jeho zničení.

Výhody laserové epilace

Jednou z hlavních výhod laserové epilace je její účinnost. Oproti tradičním metodám, které pouze odstraňují chloupky na povrchu pokožky, laserová epilace zničí kořínek chloupku a zabrání jeho dalšímu růstu. To znamená, že většina lidí, kteří podstoupí tento zákrok, se může těšit na dlouhodobě hladkou a hebkou pokožku.

Další výhodou laserové epilace je, že je to velmi rychlý zákrok. Většina sezení trvá jen několik minut, což znamená, že pacienti mohou být v klinice rychle a snadno. Kromě toho je tato metoda neinvazivní a nezpůsobuje žádnou bolest. Zákrok může být mírně nepříjemný, ale většina lidí popisuje to jako pocit mírného pálení nebo mravenčení.

Jak probíhá laserová epilace

Laserová epilace obvykle probíhá v několika sezeních, které jsou rozloženy v pravidelných intervalech. Po každém sezení se počet chloupků na těle snižuje a ty, které zůstanou, jsou mnohem jemnější a méně viditelné. Používáme v současnosti nejúčinnější medicínský laser Fotona 4D, který je zárukou perfektního výsledku a vaší spokojenosti. Výhodou je možnost provádět zákrok po celý rok, včetně léta.

Прейскурант

Опис виступу Ціна продуктивності
Лазерна епіляція - бразильська (лінія бікіні + інтимні місця) 4 000 Kč
Лазерна епіляція - пахвові западини 2 500 Kč
Лазерна епіляція - всі верхні кінцівки 7 500 Kč
Лазерна епіляція - всі нижні кінцівки 10 000 Kč
Лазерна епіляція - видалення волосся - під пахвами 1 200 Kč
Лазер - епіляція - передпліччя 3 700 Kč
Лазерна епіляція - підборіддя 1 500 Kč
Лазерна епіляція - підборіддя 2 000 Kč
Лазерна - епіляція - груди 7 200 Kč
Лазер - епіляція - спина 9 500 Kč
Лазер - епіляція - зона бороди 3 100 Kč
Лазерна епіляція - верхня губа 800 Kč
Лазерна - епіляція - стегна 5 700 Kč
Лазер - епіляція - литки 5 700 Kč
Лазерна - епіляція - лінія бікіні 3 000 Kč

Вас може зацікавити