Plazmaterapie

16.10.2023

Plazmaterapie je inovativní léčebná metoda, která využívá vlastní krevní plazmu pacienta k léčbě různých zdravotních problémů. Tento postup se provádí získáním malého množství krevní plazmy z pacientova těla, následnou separací živých buněk a aplikací zpět do těla.

Plazmaterapie

Jak pomůžeme:

V oblasti ortopedie je plazmaterapie vynikající volbou pro léčbu zánětů, poškození kloubů, bolesti zad, artritidy, tendonitidy a dalších ortopedických problémů. Získaná krevní plazma je bohatá na krevní destičky, které obsahují růstové faktory, které pomáhají při hojení tkání a regeneraci buněk. Tyto faktory také pomáhají zlepšovat krevní oběh a snižovat záněty, což může vést k úlevě od bolesti a zlepšení pohyblivosti.

V oblasti estetické medicíny se plazmaterapie používá především pro omlazení a regeneraci pokožky. Plazma se aplikuje do obličeje pomocí mikroinjekcí, které zlepšují strukturu pokožky, zvyšují hladkost a lesk, stimulují tvorbu kolagenu a elastinu a také pomáhají omladit kontury obličeje. Plazmaterapie se také používá pro léčbu jizev a strií.

Plazmaterapie je bezpečná a neinvazivní léčebná metoda s minimálními vedlejšími účinky. Naše klinika vám poskytne individuální a komplexní péči, která bude přizpůsobena vašim konkrétním potřebám. Kontaktujte nás pro více informací a zarezervujte si konzultaci s našimi odborníky.


Rezervovat