Plazmaterapie

Plazmaterapie

Plazmaterapie je inovativní léčebná metoda, která využívá vlastní krevní plazmu pacienta k léčbě různých zdravotních problémů. Tento postup se provádí získáním malého množství krevní plazmy z pacientova těla, následnou separací živých buněk a aplikací zpět do těla.

V oblasti ortopedie je plazmaterapie vynikající volbou pro léčbu zánětů, poškození kloubů, bolesti zad, artritidy, tendonitidy a dalších ortopedických problémů. Získaná krevní plazma je bohatá na krevní destičky, které obsahují růstové faktory, které pomáhají při hojení tkání a regeneraci buněk. Tyto faktory také pomáhají zlepšovat krevní oběh a snižovat záněty, což může vést k úlevě od bolesti a zlepšení pohyblivosti.

V oblasti estetické medicíny se plazmaterapie používá především pro omlazení a regeneraci pokožky. Plazma se aplikuje do obličeje pomocí mikroinjekcí, které zlepšují strukturu pokožky, zvyšují hladkost a lesk, stimulují tvorbu kolagenu a elastinu a také pomáhají omladit kontury obličeje. Plazmaterapie se také používá pro léčbu jizev a strií.

Plazmaterapie je bezpečná a neinvazivní léčebná metoda s minimálními vedlejšími účinky. Naše klinika vám poskytne individuální a komplexní péči, která bude přizpůsobena vašim konkrétním potřebám. Kontaktujte nás pro více informací a zarezervujte si konzultaci s našimi odborníky.

Chcete obdarovat své blízké návštěvou kliniky VasMedic a umožnit jim podstoupit kosmetický zákrok či vyšetření bez stresu a dlouhého čekání?

Darujte jim dárkový poukaz, který zašleme na vaši adresu, či adresu obdarovaného v úhledném dárkovém balení.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card