Niťový lifting

motiv-nitovy-lifting-6

Kontury a jednotlivé partie obličeje s přibývajícím věkem poklesávají a ochabují. Niťovým liftingem s využitím APTOS nití tvořených kyselinou polymléčnou je umíme vytvarovat, zpevnit a celkově tak významně omladit vzhled vašeho obličeje.

  • Provedeme lifting i omlazení obličeje zároveň
  • Vypneme kontury dolní čelisti
  • Pozvedneme ochablé tváře
  • Povytáhneme obočí
  • Upravíme kožní záhyby v oblasti krku

Liftingové nitě se časem úplně vstřebají. Po dobu své životnosti, která trvá podle jejich typu 1-2 roky, ale stále podporují tvorbu kolagenu v pokožce a zpevňují ji.

APTOS lifting doporučujeme aplikovat každému, kdo ve věku 35-50 let pociťuje první až střední známky povislé kůže v obličeji. Výsledek je zřejmý hned, i když po zákroku mohou být viditelné otoky či modřinky.

Procedura provedená už při prvních projevech změn obličejové pokožky u vás může výrazně oddálit klasický chirurgický lifting.

Cena: od 25 000 Kč *
* Jedná se pouze o orientační ceny nejvíce vyhledávaných zákroků. Cena je individuální dle velikosti a povahy zákroku. Celkovou cenu stanoví lékař na základě konzultace a zvoleného výkonu.

Chcete obdarovat své blízké návštěvou kliniky VasMedic a umožnit jim podstoupit kosmetický zákrok či vyšetření bez stresu a dlouhého čekání?

Darujte jim dárkový poukaz, který zašleme na vaši adresu, či adresu obdarovaného v úhledném dárkovém balení.

Fotogalerie

MUDr. Miloš Ondruš, VasMedic
VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card