Odstranění křečových žil

Odstranění křečových žil

I když křečovými žilami trpí častěji ženy, a to především v těhotenství a v různých obdobích vlivem hormonálních změn, problémy se nevyhýbají ani mužům. Zvládneme šetrně odstranit varixy různými metodami od sklerotizace přes laserové zákroky až po ablaci.

  • Lékař při konzultaci zhodnotí stav žilního systému
  • Podle výsledků vyšetření stanoví nejvhodnější způsob odstranění křečových žil
  • Doporučíme další režim, například nošení kompresních punčoch
  • Předejdeme vzniku bércových vředů a embolií

Kvalita cévních stěn nohou s věkem klesá. Žíly ochablé gravitací se mění v modravé metličky pod kůží, které nejsou jenom estetickým, ale i zdravotním problémem.

Disponujeme různými metodami na odstranění varixů. Například u sklerotizace dochází k jejich zániku po aplikaci tekutiny či pěny do žíly, pomocí laseru či radiofrekvenční ablací se žíla poškodí teplem a zmizí.

Jde o mnohem šetrnější zákroky při klasické chirurgické léčbě. Režim po nich se liší podle jejich typu a upřesní ho lékař.

EVLA Laserová ablace

Lepení žil systémem VenaSeal

Miniflebektomie

Odstranění křečových žil ClariVein

Cena: od 12 000 Kč

Chcete obdarovat své blízké návštěvou kliniky VasMedic a umožnit jim podstoupit kosmetický zákrok či vyšetření bez stresu a dlouhého čekání?

Darujte jim dárkový poukaz, který zašleme na vaši adresu, či adresu obdarovaného v úhledném dárkovém balení.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card