Abyste byli rychle fit

Provedeme vás prevencí a léčbou bez zdlouhavého čekání na vyšetření. Zkušený tým lékařů v 15 oborech je připravený pečovat o Vaše zdraví a krásu.

Vítejte na stránkách Vasmedic 
a využijte možnost konzultace!

Váš osobní lékař ve Vasmedic Vás provází od prvního kontaktu a je Vaším konzultantem a průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vašim potřebám se budeme věnovat bez otálení, naši specialisté mají na každého klienta dostatek času. Přesvědčte se sami a rezervujte si termín návštěvy. Těšíme se na Vás v nově otevřené klinice na Praze 5.

Naše mise

Vasmedic poskytuje mimořádně individualizovanou péči šitou na míru v kombinaci s osobním přístupem. O naše klienty pečujeme s úctou a respektem, aby se na nás mohli kdykoliv obrátit. Chceme poskytnout holistickou péči, nabídnout řešení zdravotních problémů, a to již od preventivních vyšetření, až po řešení zdravotních problémů. Váš osobní lékař Vás provází od prvního kontaktu a je vaším konzultantem a průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu.

Rezervace

Naše obory

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Zobrazit obory

Reference našich pacientů

Jméno
Božena Procházková
Provedená služba
Provedená služba: Odstranění křečových žil
Lékař
Lékař: MUDr. Libor Dvořáček

Děkuji panu doktorovi Dvořáčkovi a jeho týmu za perfektní práci a velice profesionální a příjemný přístup. Zákroku jsem se bála, ale můj strach byl úplně zbytečný a navíc mám do dneška nohy bez křečových žil. Díky, už nosím opět sukně! Dámy, pokud chcete hezké nohy, objednejte se v této klinice, budete v opravdu dobrých rukách a hlavně spokojené.?❤️

Jméno
Dominik M.
Provedená služba
Provedená služba: Fyzioterapie
Lékař
Lékař: p. Bartáková

Paní fyzioterapeutka Bartákova je naprosto úžasná. Konečně jsem našel místo, kde mi skutečně pomůžou. Krásné prostory s milým přístupem na recepci, profesionální zdravotnická služba v neposlední řadě. Viditelné výsledky již po první návštěvě. Určitě se budu pravidelně vracet.

Jméno
Hana Bednářová
Provedená služba
Provedená služba: Flebektomie
Lékař
Lékař: MUDr. Daniel Pilous

Jsem naprosto nadšená! Pocatecni stres ze zakroku pomalu vymizel diky krásnému a voňavému prostoru a hlavně díky setřičkám i recepčním! Naprostý komfort hodný hotelu při čekáni na pokoji. Samotný zákrok byl úžasný díky lékařům a sestřičkám! Díky za vaší péči!! Samozřejmě flebektomie občas zabolela,ale vaše rychlá reakce a péče, aby bolela co nejmíň mi dodala klid!
Opravdu mohu doporučit!

Jméno
Kamila Lipárová
Provedená služba
Provedená služba: Holistická medicína
Lékař
Lékař: MUDr. Libor Dvořáček

Specializovaná ambulantní péče s velkým elánem lékařů a dalšího personálu a kde se konečně cítíte, že vy jste klientem. Výborná dostupnost, rychle objednání a na dnešní poměry super ceny. Perfektní propojenost ambulancí při vícero problémech.

Jméno
Aleda
Provedená služba
Provedená služba: Odstranění varixů
Lékař
Lékař: MUDr. Libor Dvořáček

Pan doktor Dvořáček je vynikající odborník a obrovský sympatak. Plne mu duveruji a pokud to bude potřeba, 100% se na nej znovu obrátím.

Jméno
Martin Maděra
Provedená služba
Provedená služba: Cévní chirurgie
Lékař
Lékař: MUDr. Libor Dvořáček

S klinikou Vasmedic mám osobní zkušenost, neboť jsem zde absolvoval operaci křečových žil. Konkrétně se tak mohu podělit o zkušenost s panem MUDr. Liborem Dvořáčkem. Od prvotního vyšetření, přes navrženou léčbu, samotný zákrok a následnou péči, mohu konstatovat, že pan doktor je naprostý profesionál a podával mi veškeré informace srozumitelně a péče byla na té nejvyšší možné úrovni. Celé prostředí kliniky je útulné a pro člověka velmi uklidňující. Veškerý personál je od počátku ochotný s čímkoliv pomoci a klinice nelze nic vytknout. V případě další jakékoliv léčby mohu kliniku Vasmedic vřele doporučit.

Jméno
Věra Ščepánová
Provedená služba
Provedená služba: Cévní chirurgie
Lékař
Lékař: MUDr. Libor Dvořáček

Na této klinice jsem podstoupila flebektomii a sklerotizaci žil u pana doktora Dvořáčka. Moc děkuji za skvělý výkon. S výsledkem práce jsem velmi spokojená. Pan doktor Dvořáček velmi příjemný a velký profík ve své práci. Už od začátku od naší konzultace získal moji plnou důvěru. Prostředí kliniky je příjemné a velmi milí personál. Na kliniku se ráda vrátím a vřele všem doporučím. ?

Jméno
Kryštof Prokop
Provedená služba
Provedená služba: ORL
Lékař
Lékař: MUDr. Andrea Mocková

Většinou píšu recenze jenom pokud jsem opravdu hodně nespokojený a nebo naopak velice spokojený a u Vasmedic jen a pouze naprostá spokojenost.

Téměř 2 měsíce jsem čekal na termín v motole a když mě z kožní poslali na ORL kde jsem měl čekat další měsíc a půl na zákrok, tak jsem zkusil vyhledat kliniky a za boha jsem nemohl najít žádnou kde by mě vzali ihned, protože už jsem nemohl čekat až konečně můj spasitel - Vasmedic, kde jsem mohl dojít tentýž týden! Spokojil bych se i s obyčejným ošetřením, ale tady je to opravdu ale opravdu nadstandartní péče.

Už při objednání milý a vstřícný hlas, při příchodu jsem se cítil vítaně a každý zaměstnanec kterého jsem potkal se na mě usmíval, nabízeli vodu, kávu atd... O prostorách ani nemluvím, ne jen že prostě luxus, na pokojích velký telky, ale i to tam strašně hezky vonělo :))

Dále se mě ujala paní doktorka Mocková, která byla také naprosto milá a vstřícná. Velice ochotně se mnou probrala co mě trápilo a dala na výběr možnosti řešení. K mému překvapení, jsem měl možnost se nechat ošetřit tentýž den o pár hodin později, takže jsem neváhal a bral termín, když byla paní doktorka tak ochotná. Ošetření proběhlo naprosto profesionálně a s výsledkem jsem nadmíru spokojený.

Nevím jestli jsem chytil jenom dobrou směnu a jejich nejlepšího lékaře a nebo jestli tam jsou všichni takový, ale za mě jednoznačně samé klady a mám vynikající zkušenost a mohu doporučit!

Jméno
Daniela Cardová
Provedená služba
Provedená služba: Cévní chirurgie
Lékař
Lékař: MUDr. Libor Dvořáček

Opravdu velmi příjemný a profesionální přístup - od prvního uvítání na recepci, přes konzultaci a prohlídku od pana doktora, až k pomoci a vstřícnosti od sestřičky. Hezké prostředí a špičkový servis. Člověk se na této klinice opravdu cítí dobře.

Jméno
Dagmar Otcovská
Provedená služba
Provedená služba: Cévní chirurgie
Lékař
Lékař: MUDr. Libor Dvořáček

Byli jsme během tří dnů na vyšetření na cevním oddělení, já a moje dcera a následně o dva dny můj muž. Můj dojem, perfektní, mám pocit, po předešlých návštěvách u jiných lékařů, že jsem někde jinde, v jiné zemi. Perfektní přístup, osobní, pan doktor si nás osobně vyzvedl v recepci, podal ruku a představil se. Odvedl si nás do ordinace, vše vysvětloval, každý krok vyšetření... Připadala jsem si jako ve svých představách, tak jak má vypadat přístup lékaře k vystrašenému pacientovi. Recepce výborná. Děkuji. Všichni vynikající. Nelitujeme peněz za přímou platbu peněz pacientem. Mohu jen doporučit.

Jméno
Šárka Fulínová
Provedená služba
Provedená služba: Estetická medicína
Lékař
Lékař: MUDr. Miloš Ondruš

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat panu MUDr. Miloši Ondrušovi za dnešní naprosto profesionální a lidský přístup. Byla jsem nadšená a už se vůbec nedivím, že se k Vám klienti rádi vrací. Poděkování patří také všem, kteří se o mě dnes starali.

Lékařský tým Vasmedic

Lékařský tým ve Vasmedic je složený z předních profesionálů ve svém oboru. Klademe důraz na celoživotní vzdělávání. Naši lékaři Vám poskytnou profesionální individualizovanou péči. Váš osobní lékař Vás provází od prvního kontaktu a je Vaším konzultantem a průvodcem při řešení celkového zdravotního stavu.

Zobrazit náš tým