Zákroky

VasMedic

Oddělení vede MUDr. Libor Dvořáček, uznávaný specialista na žilní a cévní chirurgii. MUDr. Dvořáček začínal jako všeobecný chirurg v nemocnici v Opočně a po atestaci se začal naplno věnovat cévní chirurgii v Nemocnici Na Homolce, kde působí dodnes. Během své dosavadní kariéry absolvoval hned několik zahraničních stáží na vyhlášených vaskulárních pracovištích, například v americkém Houstonu a francouzském Štrasburku.

Máte potíže s pohybovým aparátem? Bolí vás celé tělo, potřebujete rehabilitaci po úrazech nebo operacích? Nevíte, jak procvičit bolavá záda? Navštivte oddělení fyzioterapie na naší klinice a společně najdeme správné řešení vašich obtíží.

Jsme pyšní na to, že u nás jste vždy v péči odborníků s dlouholetými zkušenostmi. Na oddělení ORL se o vás postará MUDr. Klára Weissová, specialistka v oboru ORL s více než 20 lety praxe v komplexní péči o pacienty s onemocněními v oblasti uší, nosu a krku.

Řešíme komplexně obtíže spojené s nervovou soustavou. Trápí vás omezení hybnosti či blokace páteře? Navštivte naše neurologické oddělení, kde vás odborně vyšetříme a najdeme ideální řešení vašich neurologických obtíží.

VasMedic nabízí léčbu bolestivých syndromů se zaměřením na bolesti zad a bolestivé syndromy způsobené tlakem na nervy.

Možností, jak lze řešit pokleslá oční víčka, existuje celá řada, nicméně skutečně efektivním řešením je plastika víček.

Máte dermatologické problémy estetického i zdravotního charakteru? U nás se můžete spolehnout na profesionální péči a efektivní řešení nejčastějších dermatologických problémů od akné až po kontrolu kožních znamének.

VasMedic poskytuje ambulantní ortopedické ošetření na základě předchozího objednání.

Náš tým lékařů je vám plně k dispozici v řešení zdravotních potíží.

Hledáte odbornou pomoc a homeopatické poradenství? Zakládáme si na celostním přístupu a společně najdeme cestu k vašemu lepšímu zdraví. Oddělení vede farmaceutická asistentka paní Monika Mikešová, která má 12 let zkušeností v oboru. Během své kariéry se specializovala na sběr poznatků z nejrůznějších odvětví alternativní medicíny, aby dokázala člověka a jeho zdraví vnímat komplexně.

Menší chirurgické komplikace nemusíte již přehlížet. Často jejich dopad není totiž pouze estetický. Spolehněte se na profesionální péči a efektivní řešení problémů od znamének přes fibromy až po estetické výkony.

V rámci nutriční terapie je pro nás nejdůležitější individuální přístup, propojení duševního a fyzického zdraví a radost z jídla a všeho s ním spojeného.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card