Odstranění mateřského znaménka, pih a pigmentových skvrn

Odstranění mateřského znaménka, pih a pigmentových skvrn

Vystupující mateřská znaménka, zvětšující se pihy či pigmentové skvrny se mohou pro některé klienty stát z pohledu vzniku rakoviny velkou hrozbou. Pokud u nás včas podstoupíte jejich odstranění, při kterém se tkáň zahřeje na vysokou teplot, nevhodný a rizikový kožní projev se z jejího povrchu odpaří.

  • Odborně posoudíme váš problém
  • Laserem odsajeme obtěžující mateřská znaménka
  • Vypálíme pihy
  • Vyčistíme nežádoucí pigmentové skvrny
  • Odstraněním defektů snížíme rizika rakoviny kůže

Po zákroku, který kromě drobného štípnutí či jemného pálení není bolestivý, si odnesete pouze drobnou ranku, která se rychle během několika dní odhojí stroupkem a nezbydou po ní žádné stopy.

U náročnějších zásahů, kdy se vypalují znaménka, pihy či pigmentové skvrny většího rozsahu je vhodné přelepit pokožku po zákroku náplastí.

Místo odstranění musíte chránit před slunečním zářením, další speciální péče obvykle není nutná. Po konzultaci je možné tkáň poslat k histologické analýze.

Cena: od 1 500 Kč

Chcete obdarovat své blízké návštěvou kliniky VasMedic a umožnit jim podstoupit kosmetický zákrok či vyšetření bez stresu a dlouhého čekání?

Darujte jim dárkový poukaz, který zašleme na vaši adresu, či adresu obdarovaného v úhledném dárkovém balení.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card