Pokleslá oční víčka vás již trápit nemusí

Modelace očních víček

Přidávají roky navíc, prohlubují vrásky na obličeji a přináší s sebou unavený dojem. Právě tyto komplikace způsobují nejčastěji povislá oční víčka. Pokud trápí i vás, podívejte se, co za jejich vznikem stojí a kdy je vhodné přistoupit k efektivnímu řešení.

Nejen estetický problém

Většina lidí se rozhodne pokleslá oční víčka řešit především kvůli estetickým důvodům. Příčinou vzniku je zpravidla genetika. V menším počtu případů alergie či jiné aktuální zdravotní problémy, které dokáže vyloučit lékař. Je však důležité zmínit, že pokleslá víčka mohou způsobit celou řadu dalších nepříjemností.

Těžká víčka logicky zužují přirozený rozhled. Automatickou reakcí očí je snaha o větší otevření. Výsledkem je nejen rychlejší únava, ale také prohlubování vrásek v okolí očí a na čele. Chcete-li se vyhnout trvalé změně mimiky, je vhodné pokleslá oční víčka začít řešit. Kosmetické přípravky fungují pouze jako prevence. Pokud u vás již vznikající větší kožní nadbytky nebo převisy, je třeba obrátit se na odborníky.

Kdy dává smysl operace očních víček?

Kůže v oblasti očí je velmi tenká a mimicky zatěžovaná. Projevy stárnutí se zde objevují mezi prvními. V počínající fázi se jedná o vějířky vrásek u zevního koutku oka. Později u sebe můžete začít pozorovat kožní nadbytky nebo pytle pod očima. Ty vznikají tlakem tukových váčků na kruhový oční sval a uvolněnou kůži spodního víčka.

U méně závažných estetických změn je ideálním řešením návštěva a konzultace u estetického dermatologa na naší klinice. Ten vám pomůže zkrášlit okolí očí různými způsoby, možným řešením je botulotoxin a injekční výplně vrásek. Prostřednictvím moderního laseru dokážeme rejuvenaci víček a očního okolí.

U větších kožních přebytků je možné obrátit se na naši oční chirurgii, kde oční lékař provede šetrnou operaci očních víček. Díky tomu získáte mladistvější vzhled a krásné oční kontury. To vše navíc bez nutnosti celkové anestezie. Důležitá je pro nás minimalizace všech viditelných jizev a příkladná pooperační péče. Samotný zákrok je časově nenáročný a je možné ho provést na horních i dolních víčkách najednou.

Následná hospitalizace není nutná

O tom, jak postupovat po zákroku, vás vždy bude informovat ošetřující pracovník. Délka a průběh rekonvalescence se liší, nicméně je vhodné oči zbytečně nezatěžovat a vyhýbat se slunečnímu svitu.

Přestaňte se trápit

Řešení komplikací s očními víčky máte nyní na dosah. Objednejte se na konzultaci a využijte služeb zkušených specialistů. Multioborová klinika VasMedic je zde pro každého, kdo hledá individuální a zcela profesionální přístup.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek


    Ano

    Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card