Консультування та гомеопатія

Hledáte odbornou pomoc a homeopatické poradenství? Zakládáme si na celostním přístupu a společně najdeme cestu k vašemu lepšímu zdraví.

Rezervace

Co dokážeme vyřešit?

Na našem oddělení léčíme širokou škálu onemocnění. Pomoc zde naleznou lidé s psychickým onemocněním, kteří hledají podpůrnou léčbu k té klasické a chtějí se dostat k jádru svých problémů.

Dokážeme vyřešit i estetické záležitosti jako jsou fibromy, bradavice, růžovka a vrásky. Dobře víme, že tyto problémy nejsou jen na povrchu, ale mohou ovlivnit i psychiku. Na rozdíl od klasické medicíny pracujeme s oběma aspekty onemocnění.

Prováděné zákroky

Alfou a omegou je u nás získání anamnézy. Abychom byli schopni proniknout až k jádru, je třeba provést detailní rozhovor. Funkční medicína se zaměřuje na celkové zdraví člověka, proto se vám na naší klinice vždy věnujeme komplexně.

Přicházíte-li s kožními problémy, tak je samozřejmostí hloubková diagnostika pleti, na kterou navazuje doporučení dermokosmetiky přesně podle individuálních potřeb.

Používané metody

Na našem oddělení využíváme mnoho různých metod. Homeopatie je jednou z forem alternativní terapie, kdy se nesnažíme nemoc léčit odstraněním příznaků, ale využíváme princip podobnosti. Předpokládáme, že určitá látka může způsobit onemocnění, ale ve správné koncentraci jej může také vyléčit. Homeopatie je vysoce individuální a vždy dostanete léčbu přesně na míru.

Bachovy esence dokážou harmonizovat mysl. Existuje 38 květových esencí, které po namíchání ve správném poměru nastaví rovnováhu emocí a mysli. Bachovy květové esence jsou připraveny vždy na míru.

Léčba tkáňovými solemi dokáže napravit škody napáchané nevhodnou životosprávou, nemocemi, kojením, stárnutím a po úrazech. Soli doplní v těle deficitní minerály a dojde ke zlepšení celkového zdraví.

Těšíme se na vaši návštěvu a uděláme maximum, abyste z Vasmedic odcházeli spokojení. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, případně si rovnou rezervujte termín

Ceník

Popis výkonu Cena výkonu
Гомеопатичне консультування - первинна консультація od 1 700 Kč
Гомеопатичний кабінет - постійні консультації od 1 000 Kč
Відмова від куріння od 1 700 Kč
Зменшення зайвої ваги od 1 700 Kč
Консультація - нетрадиційна медицина od 1 700 Kč
Передопераційна підготовка (загоєння ран, усунення страху перед операцією) od 1 000 Kč
Квіткова терапія Баха - вхід od 1 700 Kč
Квіткова терапія Баха - продовження od 500 Kč
Прискорення регенерації od 1 000 Kč
Первинна перевірка іноземного клієнта 2 500 Kč