Odstranění pocení

Odstranění pocení
MUDr. Miloš Ondruš, VasMedic

Stres přináší velké nepříjemnosti, velmi často je s ním spojeno i nadměrné pocení. Trpíte-li v nečekaných situacích nadměrnou produkcí potu v podpaží i na dalších intimních místech, aplikujeme účinnou látku přímo do potních žláz a tím vás problému šetrně a bezbolestně zbavíme.

  • Nebudete se bát stresových situací
  • Ošetříme vaše dlaně, podpaží i plosky nohou
  • Zbavíme vás pocení na několik měsíců
  • Účinnou látku aplikujeme přímo na postižená místa
  • Snížíte riziko společenského faux pas

Tenkou jehličkou se do podpaží, dlaní a nožních plosek vpíchne účinná látka a její působení rozpoznáte už po 2-3 dnech. Budou-li potní žlázy přesto aktivní, doporučujeme opakovat proceduru znovu po cca 4-6 měsících.

Snížení nebo dokonce úplné omezení pocení pocítí 75–90 % klientů.

Jde o velice účinnou náhradu botulotoxinových injekcí, které pomáhají po dobu asi 6 měsíců. Tato procedura je určená hlavně pro oblast podpaží, kde bývají potní kruhy nejnápadnější a stávají se společenským faux pas.

Cena: od 9 500 Kč

Chcete obdarovat své blízké návštěvou kliniky VasMedic a umožnit jim podstoupit kosmetický zákrok či vyšetření bez stresu a dlouhého čekání?

Darujte jim dárkový poukaz, který zašleme na vaši adresu, či adresu obdarovaného v úhledném dárkovém balení.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek


    Ano

    Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card