Odstranění jizev

Odstranění jizev
MUDr. Miloš Ondruš, VasMedic

Nehezkou vzpomínkou na prodělané úrazy či chirurgické zákroky se stávají jizvy, které vadí zejména tehdy, když se nacházejí na viditelných místech těla, např. obličeji či krku. Pro lepší pocit a zvýšení sebevědomí si nechte jizvy odstranit, po konzultaci vám vybereme vhodnou metodu buď chirurgickou nebo pomocí laseru.

  • Náš odborník vám poradí, která metoda bude pro vás nejvhodnější
  • Vyhladíme drobnější jizvy
  • Zjemníme vystouplé červenofialové jizvy
  • Odstraníme prohlubně po rozsáhlejších projevech akné
  • Esteticky zlepšíme vzhled i velkých jizev staršího data

Po konzultaci s lékařem pro vás vybereme nejlepší metodu odstranění jizev. V případě starších, tzv. keloidních, tedy plasticky vystouplých jizev většího rozsahu zpravidla doporučíme chirurgickou metodu prováděnou s místní anestezií.

Menší jizvy umíme zahladit laserem. Stimulace hlubších vrstev kůže nastartuje proces tvorby kolagenu, který zahájí hojení. Jizva se jeho působením stává světlejší, zmenšuje se a zjemňuje.

Nápadnost jizvy se sníží hned po zákroku, a to i u větších a starších jizev.

Cena: od 1 200 Kč

Chcete obdarovat své blízké návštěvou kliniky VasMedic a umožnit jim podstoupit kosmetický zákrok či vyšetření bez stresu a dlouhého čekání?

Darujte jim dárkový poukaz, který zašleme na vaši adresu, či adresu obdarovaného v úhledném dárkovém balení.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card