Poradenství a homeopatie

VasMedic recepce
Monika Mikešková

Základní informace

Hledáte odbornou pomoc a homeopatické poradenství? Zakládáme si na celostním přístupu a společně najdeme cestu k vašemu lepšímu zdraví.

Kdo vám pomůže

Oddělení vede farmaceutická asistentka paní Monika Mikešková, která má 12 let zkušeností v oboru. Během své kariéry se specializovala na sběr poznatků z nejrůznějších odvětví alternativní medicíny, aby dokázala člověka a jeho zdraví vnímat komplexně.

Paní Mikešková vám poskytne poradenství a péči mimo oblast tradiční západní medicíny. Specializuje se na přírodní léčbu, fytoterapii, adaptogeny i medicinální houby. Kde selhala klasická medicína, tak můžete zkusit homeopatii, Bachovy esence nebo tkáňové Sch?sslerovy soli.

Dále se můžete na paní Mikeškovou obracet i s kosmetickými problémy. Po hloubkové diagnostice pleti vám doporučí přírodní dermokosmetiku přímo na míru vašemu typu pleti.

Paní Mikešková je také správnou osobou, pokud se snažíte přestat kouřit. Odvykání závislosti bývá obtížné a díky celostnímu přístupu najdete její příčinu, se kterou můžete dále pracovat.

Homeopatie_shutterstock_1998104984

Co dokážeme vyřešit?

Na našem oddělení léčíme širokou škálu onemocnění. Pomoc zde naleznou lidé s psychickým onemocněním, kteří hledají podpůrnou léčbu k té klasické a chtějí se dostat k jádru svých problémů.

Dokážeme vyřešit i estetické záležitosti jako jsou fibromy, bradavice, růžovka a vrásky. Dobře víme, že tyto problémy nejsou jen na povrchu, ale mohou ovlivnit i psychiku. Na rozdíl od klasické medicíny pracujeme s oběma aspekty onemocnění.

Prováděné zákroky

Alfou a omegou je u nás získání anamnézy. Abychom byli schopni proniknout až k jádru, je třeba provést detailní rozhovor. Funkční medicína se zaměřuje na celkové zdraví člověka, proto se vám na naší klinice vždy věnujeme komplexně.

Přicházíte-li s kožními problémy, tak je samozřejmostí hloubková diagnostika pleti, na kterou navazuje doporučení dermokosmetiky přesně podle individuálních potřeb

VasMedic cekarna

Používané metody

Na našem oddělení využíváme mnoho různých metod. Homeopatie je jednou z forem alternativní terapie, kdy se nesnažíme nemoc léčit odstraněním příznaků, ale využíváme princip podobnosti. Předpokládáme, že určitá látka může způsobit onemocnění, ale ve správné koncentraci jej může také vyléčit. Homeopatie je vysoce individuální a vždy dostanete léčbu přesně na míru.

Bachovy esence dokážou harmonizovat mysl. Existuje 38 květových esencí, které po namíchání ve správném poměru nastaví rovnováhu emocí a mysli. Bachovy květové esence jsou připraveny vždy na míru.

Léčba tkáňovými solemi dokáže napravit škody napáchané nevhodnou životosprávou, nemocemi, kojením, stárnutím a po úrazech. Soli doplní v těle deficitní minerály a dojde ke zlepšení celkového zdraví.

Těšíme se na vaši návštěvu a uděláme maximum, abyste z VasMedic odcházeli spokojení. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, případně si rovnou rezervujte termín návštěvy.

Ceník

 • Poradenství a homeopatie

  Ceník výkonů - Poradenství a homeopatie

  Popis výkonu Cena výkonu
  Homeopatická poradna - vstupní konzultace od 1 700 Kč
  Homeopatická poradna - pokračující konzultace od 1 000 Kč
  Odvykání kouření od 1 700 Kč
  Snížení nadváhy od 1 700 Kč
  Konzultace - alternativní medicína od 1 700 Kč
  Předoperační příprava (Hojení ran, odbourání strachu před zákrokem) od 1 000 Kč
  Bachova květová terapie - vstupní od 1 700 Kč
  Bachova květová terapie - pokračovací od 500 Kč
  Urychlení regenerace od 1 000 Kč
  Vstupní vyšetření zahraničního klienta 2 500 Kč

Nejčastější dotazy

 • Podle čeho se rozhodujete při výběru metody terapie?

  Výběr dané metody a postupu je čistě individuální. Vše se odvíjí od společného rozhovoru, který napoví, jakým směrem se dále vydat. Zvolená terapie musí samozřejmě vyhovovat i pacientovi, proto dbáme na zpětnou vazbu a člověka vnímáme jako celistvou osobu, ne jako diagnózu.

 • Jsou výsledky trvalé nebo je třeba opakované léčby?

  Zdraví je v celostní medicíně bráno jako rovnováha mezi tělem, emocemi a myslí. Jakákoliv nerovnováha vede ke vzniku problému, který nazýváme nemoc. Během života jsme vystaveni různým situacím, které nás mohou vyvést z rovnováhy, proto vám nemůžeme zaručit doživotní zdraví.

 • O jaké metody je největší zájem?

  Obecně lidé nejvíce přicházejí pro poradenství v oblasti homeopatie.

 • Jsou metody bezpečné?

  Ano, veškeré naše metody a postupy jsou naprosto bezpečné. Než přistoupíme k samotné léčbě, tak je veden důsledný rozhovor, díky kterému je léčba personalizovaná, tudíž jsou rizika minimální.

 • Jak vypadá váš běžný pacient?

  Naše oddělení navštěvuje široká škála lidí. Většina z nich už o našich metodách slyšela, ale potřebují navést správným směrem.

 • Potřebuji doporučení od praktického lékaře?

  Ne. Doporučení od praktického lékaře není nutné. Můžete se objednat bez jakéhokoliv doporučení.

 • Lze využít vaše služby jako doplněk ke klasické medicíně?

  Ano. Vždy nás však informujte o svých onemocněních a lécích. Dokážeme vám poskytnout podpůrnou léčbu při složité rekonvalescenci a při hojení operačních či chronických ran. Dále vás můžeme po psychické stránce připravit na samotný operační výkon a odstranit strach z něj.

 • Existuje nějaké omezení, které brání některým zákrokům – věk, nadváha nebo těhotenství?

  Veškerá terapie je nastavena každému na míru. Vaše zvláštní potřeby zohledníme a léčbu jim přizpůsobíme. Vždy však musíte sdělit, s čím se léčíte, jaké léky užíváte nebo zda jste gravidní či kojíte.

 • Lze metody kombinovat?

  Volba metody je individuální a vždy je nastavena léčba přesně podle daných potřeb. Kombinace více metod je možná, ale vždy záleží na konkrétní situaci.

Mohlo by vás také zajímat

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card