Plastika víčka

Plastika víčka

Úvod

Kosmetická úprava očních víček je operací, při které se odstraní kožní nadbytek a takzvané tukové váčky horních a dolních očních víček. Operace tak především upraví pokles horních víček a váčky pod očima, které jsou příčinnou staršího a unavenějšího vzhledu. Pokud jsou problémem spodních víček pouze tukové váčky a není nutné odstraňovat nadbytek kůže, lze operaci řešit z vnitřní strany víčka, spojivkovou stranou.

Předoperační pokyny

Před výkonem není nutná žádná speciální příprava, není nutné být nalačno, není nutné žádné předoperační vyšetření. Předoperační pokyny obdržíte od ošetřujícího lékaře.

Tento výkon je prováděn v místním znecitlivění anestetickým přípravkem aplikovaným injekčně před zahájením výkonu. Zákrok se podle potřeby provádí na dolních i horních víčkách současně nebo odděleně. Doba výkonu je závislá na rozsahu ošetřovaných oblastí, nejčastěji okolo jedné hodiny.

Pooperační pokyny

Po operaci jsou většinou přiloženy obklady a mírná elastická komprese, doporučuje se spát s hlavou ve zvýšené poloze. Určitě omezte minimálně týden fyzickou aktivitu, která vyvolává zvyšování krevního tlaku, což je po operaci nežádoucí. V prvních dnech po operaci budou víčka otékat a mohou se také vyskytnout drobné hematomy, hlavně v oblasti dolních víček. Následně je vhodné chladit přiložením chladových polštářků. Za 24h můžete sejmout náplasti a po 3 dnech již aplikovat místně přípravky na urychlení vstřebání hematomů (Hirudoid, Lioton). POZOR! Vyvarujte se zasažení očí. Oči mohou být citlivější na světlo a zvýšeně slzet. Proto se v tomto období doporučuje nošení slunečních brýlí.

Po zákroku je vhodné odjet s doprovodem pro omezení vidění. Na kontrolu se dostavíte po 5-10 dnech k odstranění stehů. Po výkonu není nutná žádná dieta. Během několika dnů číst a vykonávat běžné činnosti.

K výkonu se dostavte na smluvený datum a čas.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek


    Ano

    Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card