Lenka Jelínková

VasMedic Neurologie

MUDr. Lenka Jelínková

Neurolog
 

Telefon: +420 220 610 614

MUDr. Lenka Jelínková je velmi zkušenou neuroložku s více než 20 lety praxe. Po vystudování 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy pracovala jako sekundární lékař neurologického oddělení Masarykovy městské nemocnici v Jilemnici. Později působila na neurologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde se stala vedoucím lékařem.

Součástí její kvalifikace není pouze atestace z oboru neurologie, ale také absolvování kurzu elektromyografie, která slouží k zachycení elektrické aktivity svalů a nervů.

MUDr. Lenka Jelínková nyní působí jako odborný asistent 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Specializuje se na nervosvalová onemocnění a bolesti zad.

Hledáte-li skutečného odborníka v oblasti neurologie a řešení neurologických potíží, neváhejte se objednat na vyšetření u MUDr. Lenky Jelínkové přímo u nás na klinice.

Ordinační hodiny:
Po: 9:00 – 17:00 hod.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card