Dominika Bartáková

Dominika Bartáková
Mgr. Dominika Zelinková

Mgr. Dominika Bartáková

Fyzioterapeut
 

Telefon: +420 220 610 614

Mgr. Dominika Bartáková vede oddělení fyzioterapie a může se pochlubit bohatými zkušenostmi z řady prestižních pracovišť. Na ČVUT vystudovala Fakultu biomedicínského inženýrství, obor fyzioterapie. Magisterský titul následně získala na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu PALESTRA.

Praxi získala jak v rámci lůžkové rehabilitace v nemocnicích, tak v rehabilitačních ústavech v Brandýse nad Orlicí, Kladrubech nebo Hostinné. Poskytovala individuální péči pacientům po úrazech a ortopedických operacích i pacientům s neurologickými deficity.

Mgr. Dominika Bartáková zároveň absolvovala kurzy sportovní a rekondiční masáže, kineziotapingu, jógy a manuální lymfodrenáže těla v regeneraci.

Pokud hledáte profesionální fyzioterapeutku, neváhejte se objednat na vyšetření přímo u nás na klinice.

Ordinační hodiny:
Po: 9:00 – 17:00 hod.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek


    Ano

    Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card