Léčba a odstranění akné

Léčba a odstranění akné
Aesthetic Medicine at VasMedic

Akné není jenom problémem dospívajících, jde o známku hormonálních potíží a může se objevit i kdykoliv v dospělosti, například u žen před menstruací. Pupínky po vymáčknutí zanechávají nežádoucí jizvy, které bezbolestně a jemně bez dalších stop odstraníme laserovým ošetřením.

  • Šetrně odstraníme aktivní pupínky
  • Vyčistíme pleť
  • Zbavíme vás jizviček
  • Stáhneme otevřené póry pleti
  • Poradíme v péči o aknózní pokožku

O výsledku procedury založené na laserových impulsech rozkládajících tkáň jizvy a iniciujících tvorbu nové pokožky, se můžete přesvědčit okamžitě. Vzniklá tkáň má stejnou barvu jako okolní pokožka. Zákrok nedoprovází žádné zarudnutí ani puchýře.

Největší efekt přináší kombinace laserového ošetření s následnou další péčí, například s chemickým peelingem. Nutné je také pečlivé domácí ošetření pleti.

Nejvhodnější formu zákroku pro vás zvolíme s ohledem na formu akné, věk a dříve podstoupenou léčbu.

Cena: od 1 000 Kč

Chcete obdarovat své blízké návštěvou kliniky VasMedic a umožnit jim podstoupit kosmetický zákrok či vyšetření bez stresu a dlouhého čekání?

Darujte jim dárkový poukaz, který zašleme na vaši adresu, či adresu obdarovaného v úhledném dárkovém balení.

VasMedic napiste nam

Napište nám

Domluvte si úvodní vyšetření

VasMedic

Vasmedic je multioborová zdravotní klinika na Praze 5. Poskytujeme mimořádně individualizovanou péči. Náš lékař je Vaším osobním průvodcem při řešení komplexnosti celkového zdravotního stavu. Vaše zdraví je naší prioritou a termín na ošetření či operaci Vám zajistíme v nejrychlejší možné míře.

Objevte místo, kde Vaše zdraví a krása je na prvním místě a objednejte se ještě dnes!

Po–Pá:  8:30–17:00

VasMedic, s.r.o.
Moulíkova 3286/1b
150 00, Praha 5

IČO: 10916032

DIČ: CZ10916032


E-mail: recepce@vasmedic.cz

Kudy k nám: zobrazit na mapě

Přihlaste se k odběru novinek

Přijímáme poukázky a benefit karty: Poukázky Cahdoc Poukázky Unišek Poukázky Unišek plus Poukázky Ebenefity Poukázky Benefit plus Poukázky Fokus pass Poukázky Dárkový pass Poukázky Flexi pass Poukázky Flexi pass card